مشکلی عجیب!

سلام
من مدت ها پیش از سیستم فوق العاده زیبای مامبوی حرفه ای (کار ارزشمند تیم مامبوی ایران) سایتی برای خود ساخته بودم
اما بعد ها که سایتم هک شد اونو ول کردم
اما بعد از مدت ها آمدم و این سیستم را دوباره نصب کردم با این تفاوت که من در سایتم از فرانت پیج extenction استفاده کردم. و یک دایرکتوری را اختصاص به مامبو دادم اما مشکل عجیب من از اینجا شروع میشه که با کلیک بر روی گزینه ی تمامی مطالب و محتوا از منوی اصلی برای ویرایش متحوا با این آرور مواجه می شوم
کد:
Unknown column 'c.access' in 'on clause' SQL=SELECT c.*, g.name AS groupname, cc.name, u.name AS editor, f.content_id AS frontpage, s.title AS section_name, v.name AS author FROM mos_content AS c, mos_categories AS cc, mos_sections AS s LEFT JOIN mos_groups AS g ON g.id = c.access LEFT JOIN mos_users AS u ON u.id = c.checked_out LEFT JOIN mos_users AS v ON v.id = c.created_by LEFT JOIN mos_content_frontpage AS f ON f.content_id = c.id WHERE c.state >= 0 AND c.catid=cc.id AND cc.section=s.id AND s.scope='content' ORDER BY s.title, c.catid, cc.ordering, cc.title, c.ordering LIMIT 0,25
میشه عزیزان لطف کنند و راه حلی را پیش پای من بگذارند. البته خودم سعیم را می کنم ولی خوب فکر نکنم بتونم کاری بکنم.
ممنون و متشکر
یا علی.

mambolearn

Active Member
سلام دوست من

شما از کدوم نسخه استفاده میکنید ؟ و از کجا دانلود کردید ؟

این مشکل در لوکال وجود داره ... درسته ؟

یا علی

نسخه ی 4.5 حرفه ای به گمانم.
تا اونجایی که یادم میاد از یکی از دو سایت زیر بوده:
mambo.ir
mambolearn.com
در ضمن نه من روی سرور با این مشکل روبر هستم روی لوکال بی نقص اجرا میشه. (در این مورد)

mambolearn

Active Member
مامبو 4.5.2 ؟ 4.5.2.3 ؟ 4.5.3 ؟ 4.5.3 pro ؟ 4.5.4 ؟

همگی مامبو 4.5 هستند ! شما از کدوم نسخه استفاده میکنید و دقیقا از کجا دانلود کردید ؟

در ضمن نه من روی سرور با این مشکل روبر هستم روی لوکال بی نقص اجرا میشه. (در این مورد)

پس مشکلتون کجاست ! شما نه روی سرور مشکل دارید و نه در لوکال !

majid2x

Active Member
سلام
مامبوي مامبولرن به اين سادگي ها هك نميشه !
البته يه مشكل امنيتي وجود داشت كه دوستان با راهنمايي هاشون برطرفش كردن !

جدیدترین ارسال ها

بالا