[سوال] مشکلی جالب در ویندوز 7 64بیت دوستان خواهشا کمک کنید

ardalan327

New Member
با سلام خدمت دوستان بنده یک ویندوز 7 64 بیتی در لپتابم دارم (مدل لپتاپ aser aspire 7741g-6424)

بنده با توجه به تصویر تنظیمات برای خاموش شدن مانتور را به این شکل انجام دادم که بعد از 1 دقیقه بره رو حالت dim و بعد از 2 دقیقه کلا صفحه نمایش خاموش مشکلی که وجود داره این هست که نه تنها هیچ کدوم از این اتفاقات نمی افتد بلکه وقتی برای screen saver ست می کنم که مثلا رو 10 دقیقه بره بازم نمیشه حتی گرافیکم آپدیت کردم مشکل حل نشد . این مشکل نبود قبلا جدیدا 2 هفته میشه همچین مشکلی دارم دوستان به نظرتون مشکل کجاست؟

Cap222ture.PNG

jeyson

Active Member
این تنظیمات رو دارین برای بالانس انجام میدین.
حالا مراحل زیر رو دنبال کنید :
1- بر روی start کلیک کرده و تایپ کنید Change a power plan و اینتر رو بزنید
2- در صفحه باز شده ، چک کنید که دایره ی کنار (Balanced (recomanded انتخاب شده باشه و OK رو بزنید.
اگه انتخاب نشده باشه ، تنظیمات شما عمل نمی کنه
----------------------------------------------------------
موفق باشید

ardalan327

New Member
مشکل

این تنظیمات رو دارین برای بالانس انجام میدین.
حالا مراحل زیر رو دنبال کنید :
1- بر روی start کلیک کرده و تایپ کنید Change a power plan و اینتر رو بزنید
2- در صفحه باز شده ، چک کنید که دایره ی کنار (Balanced (recomanded انتخاب شده باشه و OK رو بزنید.
اگه انتخاب نشده باشه ، تنظیمات شما عمل نمی کنه
----------------------------------------------------------
موفق باشید

سلام دوست عزیز
balanced انتخاب شده بود ولی بازم مشکل دارم من تو عمرم همچین مشکلی ندیده بودم . خودمم در تعجبم ؟

ardalan327

New Member
گفتم مشکل جالبی بود دوستان حل شد مرسی مشکل سخت افزاری بود فقط باید کابل ماوس رو میکشیدم از لپتاپ:cry: مرسی از همه

jeyson

Active Member
می خواستم عرض کنم خدمتتون بعد گفتم لپ تاپ که خودش موس پد داره و اکثرا وصل نمی کنن.
وصل کردن موس به لپتاپ مخصوصا موس های با دی پی آی بالا ، با کمترین تکانه فعال شده و به لپ تاپ دستور رو ارسال می کنن و از حالت اسکرین سیور و ... خارج می کنن.
خوش حالم مشکلتون حل شد
------------------------------------------
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا