مشكل چيدمان در كرل

Segments

Member
سلام..
من اين مشكل رو هميشه دارم و خيلي اذيتم مي كنه
من ميخوام مثلا اعداد 1 تا 9 رو كه بصورت جدا نوشتم رو مثلا در يك خط 10 ساني پخش كنم
يعني يكاري كنم كه خودكار به اندازه اون خط، به نسبت فاصله بينشون، پخش بشن
يه مثال ديگه، مثلا چند تا آبجكت در يك مستطيل، افقي به شرطي كه فاصله بينشون هم اندازه باشن پخش بشن
منظورم همين پخش شدن بصورت هم اندازه بودن فاصله بينشون هست. كه من 2 ساعت فاصله ها رو نشينم تنظيم كنم...
متوجه شدين؟؟
اصلا نميدونم كورل اين كار رو انجام ميده يا نه؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام . شما میتونی عدد مورد نظر رو بنویسی بعد با گرفتن کلید ctrl و راست کلیک از اون کپی بگیری . کپی اول رو که گرفت کلید ctrl و R رو میزنی تا به اندازه دلخواه و با حفظ همون فاصله برات کپی بگیره .بعد هم میتونی اعداد رو ویرایش کنی . :)امیدوارم منظورت همین بوده باشه . :green:

Segments

Member
ممنون.
اين چيزي كه شما گفتي خوب بود اما بايد ويرايش كرد اون اعداد رو...
من مي خواستم بصورت اتوماتيك بهش بگي اين اعداد و اين هم ، مثلا يه خط صاف 20 سانتي...
خودش اعداد يا آبجكتها رو با فاصله خوب و معين پخش كنه رو خط....
اصلا كورل اين كار رو ميكنه؟؟....

آخرین ویرایش:

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام دوباره دوست عزیز . ببخشید که دیر به دیر جوابت رو میدم آخه خطم شبانه شده:green: :-<
آره اون کار رو هم میشه انجام داد . شما باید از منوی TEXT ، گزینه Paragraph formatting رو انتخاب کنید . در قسمت راست صفحه یک پنل جدید باز میشه . داخل این پنل تمام چیزهای که لازم داری هست فقط کافی یه خورده باهاشون ور بری .:)اگه بازم مشکلی بود من در خدمتتونم --بازم ببخشید که دیر جوابتون رود دادم :-<

اين مسير رو برو:
arrange> align & distribute > distribute > spasing > Apply
فكر كنم اينجوري مشكلت حل بشه
البته در مورد اعداد يادت باشه اول اونهارو ctrl+k يا همون Break Curve Apart كني.

جدیدترین ارسال ها

بالا