مشكل فارسي نويسي در SWiSHmax

alireza-metal

Active Member
من که راحت فارسی مینویسم و مشکلی نداره --- فقط باید چند تا فونت فارسی بریزی---- همین

shiani

Member
من هم در مكس بدون مشكل تايپ ميكنم و بدون مسئله مينويسه... مسئله شما احتمالاً ويندوزتون هست. اگه از نسخه عربي ويندوز ايكس پي 2002 سرويس پك 1 استفاده كني به هيچ عنوان مسئله اي نداره. ضمناً نرم افزار مريم و يا فارسي سازهاي گرافيكي ديگه مثل البرز هم ميتونن مشكلت رو حل كنن. فارسي ساز مريم رو هم ميتوني از تو بازار نرم افزار پيدا كني ... من جائي دانلودش را پيدا نكردم.
موفق باشي

minooo

New Member
كمك فوري
اطلاعاتي كه با استفاده از php از sql server استخراج نموده ام كه البته اين داده ها فارسي مي باشد به صورت ؟؟؟؟؟ نمايش داده مي شود لطفا سريع تر مرا راهنمايي كنيد البته از <? charset=utf-8 header ?> در ابتداي صفحه php استفاده كردم كه جواب نداد
با تشكر

Sunboy454

Active Member
minooo گفت:
كمك فوري
اطلاعاتي كه با استفاده از php از sql server استخراج نموده ام كه البته اين داده ها فارسي مي باشد به صورت ؟؟؟؟؟ نمايش داده مي شود لطفا سريع تر مرا راهنمايي كنيد البته از <? charset=utf-8 header ?> در ابتداي صفحه php استفاده كردم كه جواب نداد
با تشكر
سوالتون رو در انجمن مربوط مطرح کنید ,

babakslt

Member
سلام
خب اگه با ایکس پی فارسی کار می کنی باید بتونی تو جای متن تو برنامه فارسی بنویسی
بعدش هم فقط نیازه متن رو Static تعریف کنی
بگم اینجوری یک سری افکت ها رو از دست می دی مثلاً اونا که با تک تک کارکتر ها کار دارن ولی به غیر این هیچ مشکل دیگه ایی نخواهد داشت و عالی جواب می دهد.
اینم تصویر:
Swish.gif

امیدوارم که تونسته باشم کمک کنم..

تا بعد...

rafsanjanhoo

New Member
مشكل فارسي نويسي SWiSHmax

سلام !
من با SWiSHmax یک صفحه راطراحی کردم وقتی آن را Save می کنم و وقتی من برنامه را اجرا می کنم . آن نوشته هایی که فارسی در آن نوشته بودم به صورت کج و جدا از هم اجرا می شوند ! به من بگویید که چگونه می شه آن را درست کرد!!
جواب را به آدرس میل زیر بفرستید؟؟؟؟
E-mail : rafsanjanhoo [at ]gmail.com

shirini_forush

Well-Known Member
کلا دو تا مشکل با متن ها تون سویش میتونه باشه.

1- اگه فقط تو خروجی مشکل دارید باید یه نسخه با رجیستر درست و حسابی پیدا کنید
چون بعضی کرکا فقط زمان رو متوقف می کنن ولی برای متن ها مشکل ایجاد میشه.

2- اگه هم تو سویش مشکل دارید هم تو خروجی در خصوصیات متن بالای قسمت استاتیک/داینامیک
باید Device Font رو به Vector Font تبدیل کنید.

100% حله...;)

rafsanjanhoo

New Member
با سلام !
دوست عزيز شما مي توانيد با نرم افزار Ipt در برنامه Swish Max به راحتي فارسي بنويسي
من با اين نرم افزار كار كردم اگر سوالي داشتي به آيدي زير برام پيغام بگذار
Id : Avanet_asadi

Farhad_Fa

Member
خوب من می تونم بپرسم شما از چه swishmax استفاده می کنین ؟؟؟
خوب اگه 2005 باشه که اصلاً مشکلی نداره
اما اگه 2006 باشه مشکل از کرک این برنامه هستش
موفق باشی

shirini_forush

Well-Known Member
تو تاپیک های قدیمی تر (تابستون) مفصلا توضیح تمام مشکل ها و باگ های سویش رو دادم.
اگه هر سوالی از سویش داشتید ما در خدمتیم.

Farhad_Fa

Member
سلام !
من با SWiSHmax یک صفحه راطراحی کردم وقتی آن را Save می کنم و وقتی من برنامه را اجرا می کنم . آن نوشته هایی که فارسی در آن نوشته بودم به صورت کج و جدا از هم اجرا می شوند ! به من بگویید که چگونه می شه آن را درست کرد!!
جواب را به آدرس میل زیر بفرستید؟؟؟؟
E-mail : rafsanjanhoo [at ]gmail.com

اگه می خوای جوابتو بگیری ابن آی دی منه [email protected]
موفق باشی

shirini_forush

Well-Known Member
عزيز جون اين قضيه مال نوامبر 2006 هست و احتمالا حل شده...
به زمان تاپيك ها بيشتر دقت كنيد...

جدیدترین ارسال ها

بالا