مشكل در اجراي منوي فلش

omidpersia

Member
منوي فلشي رو براي سايتي طراحي كرده ام كه براي همه كاربران كار نميكنه ؛ حتي لينك نصب فلش پلير از ادوب رو هم گذاشتم ولي بسياري از بازديد كنندگان معتقدند كه با نصب فلش هم باز منو براشون كار نميكنه !؟
در حاليكه براي خودم كار ميكنه ، از دوستانيكه اطلاعات كاملتري در اين رابطه برخوردارند خواهشمندم كمك كنند.
منو با برنامه 123flash menu ساخته شده و كليه استانداردها در اون رعايت شده ، در فراخواني منو هم از كد application/x-shockwave-flash استفاده شده .
آدرس سايت هم اينه : http://www.boshrooyenews.ir
لطفا هر چه سزيعتر كمكم كنيد.
پيشاپيش از كمك دوستان سپاسگذارم

omidpersia

Member
با تشكر از دوست عزيزمون biodread ، دوست عزيزم همونطور كه گفتم براي خودم كار ميكنه ، اما بعضي از بازديدكننده ها ميگن لينكهاي منو براشون كار نميكنه و باز نميشه.
مشكل از مرورگر هم نيست

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

ايراد شما از فلش پليره الان تمامي ويندوز هاي سرويس پك 2 فلش پليره 6 به بالا دارن يا حداقل 6 رو دارن شما كافيه منوتون رو با

فلش پلير 6 دز فلش ذخيره كنيد براي اين كار در قسمت ProperTis در قسمت Seting نوع فلش پلير رو مشخص كنيد بعد از فلشتون

خروجي بگيريد

موفق باشيد

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

ولي قبل از اينكه اين كاري كه گفتم انجام بدي شما در كد HTML بجاي اين كد :

PHP:
<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0"

اين كد استفاده كن شما در اينجا گفتيد اگه فلش پلير 9 در سيستم وجود داشته باشد اين فلش رو اجرا كنه ولي از اين كد :

PHP:
<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,0"

ولي از اين كد كه استفاده كنيد ديگه كمتر از ورژن 6 روي ويندوز هاي امروزي نصب نيست شما اول اين عمل رو انجام بديد

يعني بجاي version=9,0,28,0 در كد html از version=6,0,0 استفاده كنيد

موفق باشيد

omidpersia

Member
از دوست عزيزم آونگ به خاطر راهنماييشون ممنونم اما با اين روش هم كارساز نشد و هنوز برخي دوستان همون مشكل قبلي رو در اجراي منو دارند.
اگه دوستان ديگه روش و نظر ديگه اي در اين رابطه دارند لطفا اعلام كنند.

mshgames

Well-Known Member
سلام

برایه من که منو راحت اومد دوسته عزیز اون کاربرایی که میگن منو نمیاد تنها مشکلشون اینه که نمیرن پلاگین فلششونو آپدیت کنن

برن تو این آدرس پلاگین 10 ادوبی فلش رو بردارن حجمش 1.4 مگ بیشتر نیست راحت یا مطابق گفته محمد جان فلشتونو با 6 یا 7 ببندین

http://www.adobe.com/go/EN_US-H-GET-FLASH

همین وگرنه مشکله پیچیده ای نیست که

omidpersia

Member
از دوست خوبمون سپاسگذارم اين روش رو هم از پي سي يكي از كاربران تست ميكنم اگه درست شد خبرشو ميدم

omidpersia

Member
با تشكر از دوستمون mshgames اما بازم اين مشكل حل نشد. ضمنا دوستان در برنامه flashmenu123 گزينه properties و يا setting وجود نداره كه نوع فلش پلير رو انتخاب كنم . ضمن اينكه نوع فلش پلير رو در كدهاي دستي فلش 6 وارد كرده ام

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

پس شما اين منو رو با برنامه فلش نساختي :neutral:

شما بايد در اولين پستتون اينو توضيح مي داديد خوب اين مشكل شما فقط مربوط به فلش پليره آخه چيزي بجز اين در اجراي

فلش در صفحات وب تاثير نداره شما اون كد رو در قسمت HTML تغيير داديد ؟

اگه به 6 تغيير داديد كمتر كنيد و نتيجه رو اعلام كنيد

موفق باشيد

omidpersia

Member
سلام دوست من
پس شما اين منو رو با برنامه فلش نساختي . شما بايد در اولين پستتون اينو توضيح مي داديد خوب اين مشكل شما فقط مربوط به فلش پليره آخه چيزي بجز اين در اجراي فلش در صفحات وب تاثير نداره شما اون كد رو در قسمت HTML تغيير داديد ؟
اگه به 6 تغيير داديد كمتر كنيد و نتيجه رو اعلام كنيد
موفق باشيد

سلام بر شما دوست عزيز و با تشكر از پيگيري شما در اين باب
دوست عزيز منظورتونو نفهميدم از اينكه فرموديد اين منو رو با فلش نساخته ام! همونطور كه قبلا هم گفتم اين منو رو با FlashMenu123 درست كرده ام.ورژن پلير رو هم كمترين و قديمي ترين زدم يعني4.2.2 ديگه فكر نكنم مشكل از سورس كدها باشه.
اگه راه ديگه اي هست راهنمايي كنيد
ممنون ميشم

++Hadi++

Active Member
سلام
شاید مشکل شما با فعال شدن یا نشدن منو تون از کد های برنامه اصلیتون نباشه .
من یه بار با IE رفتم دیدم برا اولین بار وقتی می ری تو سایت دور منوتون یه کادر میاد و فعال نمی شه ولی بعد وقتی 1 بار روش کلیک می کنیم فعال می شه .
خوب اگه مشکلتون اینه این فقط تو internet explorer اینجوری می شه و این 1 مشکل از java script هست که باید تو فایل html بنویسین :

کد زیر رو در یک فایل ذخیره کنید و اين كد رو در NodPad كپي كنيد و آدرش فلشتونو بجاي اون آدرسي كه گفتن بزاريد و با پسوند HTML

ذخيره كنيد

اينم كد :
PHP:
[/RIGHT]

var res = '<embed src="arabic-persian-english-flashbanneronline.com.swf" quality="high"'; 
res += 'bgcolor="#ffffff" width="250" height="200" name="arabic-persian-english-flashbanneronline.com" wmode="transparent"'; 
res += 'align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" allowFullScreen="false" type="application/x'; 
res += '-shockwave-flash" pluginspage="http://www.m'; 
res += 'acromedia.com/go/getflashplayer" />'; 
document.write(res);  
[RIGHT]
موفق باشيد
آدرس فایل فلشتونرو به جای متن بالا قرار بدید البته این اسم فایل swf یه اسم دلخواهه که می تونی اسم swf خودتو توش قرار بدی. البته این کد ها رو تو محیط ویرایشی مناسب کپی کن و کاملا درست دستکاریش کن شاید به خواسته ات برسی.
یا علی ...

آخرین ویرایش:

omidpersia

Member
hadimetalعزيز ممنونم اما نفهميدم منظورتون از اينكه گفتيد كد رو در يك فايل ذخيره كنم چيه يعني كد رو به جاوا تبديل كنم؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

منظور اين دوستمون اين بود كه اين كد رو در NodPad كپي كنيد و آدرش فلشتونو بجاي اون آدرسي كه گفتن بزاريد و با پسوند HTML

ذخيره كنيد

اينم كد دوستمون كه داده بودن :

PHP:
var res = '<embed src="arabic-persian-english-flashbanneronline.com.swf" quality="high"';
res += 'bgcolor="#ffffff" width="250" height="200" name="arabic-persian-english-flashbanneronline.com" wmode="transparent"';
res += 'align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" allowFullScreen="false" type="application/x';
res += '-shockwave-flash" pluginspage="http://www.m';
res += 'acromedia.com/go/getflashplayer" />';
document.write(res);

موفق باشيد

omidpersia

Member
خدمت دوستان سلام ممنون از راهنمايي ها تون اما اين كد به درد منو نميخوره و فقط براي اسلاي شو و مدياي فلش بدرد ميخوره . براي منو امتحانش كردم جواب نداد در ابعاد 785*54

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

پس باید بشینی با فلش منو رو بسازی :rose:

موفق باشید

omidpersia

Member
منظورتونو از اينكه ميگيد بايد بشينم با فلش منو رو بسازم نفهميدم !
خب اين منو با فلش ساخته شده ديگه

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

منظور من از فلش برنامه فلش بود نه فایل اجرایی فلش

شما باید با برنامه Macromedia Flash این منو را بسازید

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
ما گه با فلش پلیر دیدیمش حالا واسه مطمئن شدن بهتره با فلش اونو درست کنین.
این منوها رو می شه سه سوت - !!!!!!!!؟؟؟!!!!! نه یه سوته با فلش درست کرد و ساختن اونا هم نیاز به سواد آنچنانی فلش نداره .
بای ...

جدیدترین ارسال ها

بالا