مشكل بزرگ من فونت روسي

سلام من مجبور شدم براي طراحي رو سطل از فري هند استفاده كنم اما نميدونم چرا نميتونم اصلا روسي يا قزاقي رو توش بنويسم كپي كه نمميشه كرد فونت روسي نصب كردم تغيير زبان دادم و حتي گفتم خود روسها داخل فري هند مطالب رو برام به روسي بنويسن و با سند فري هندي بفرستن اما باز هم وقتي باز ميكنم فقط نقطه نقطه ميبينم و به هيچ عنواان تغيير نميكنه لطفا سريع منو راهنمايي كنيد با تشكر

درضمن چندنكته من از نسخه mx فري هند استفاده ميكنم .ميتونه از اين باشه اگه نسخه جديد دارين لينك دانلود ميخوام
چرا فرمت ai كورل هم تو اين فري هند باز نميشه و هم اينكه cdr با اينكه مطالب كورلي ذخيره كردن برام باز وقتي سند بازميكنم سفيد خاليه!!!
به دادم برسيددددد سال تمام شد

آخرین ویرایش:

hosienmax100

3D Artist
رو سیستم جاهای دیگه میتونید روسی بنویسید ؟

تو نرمافزار های دیگه ....

mostafa_cs

Well-Known Member
ببین دقیقا میخوای روسی تایپ کنی یا قزاقی؟
درسته که کشورهای آسیای میانه فونتشون روسیه اما برای اینکه بعضی از حروفشون با سریلیک استاندارد تفاوت داره میان فونت جدید درست میکنن.
شما باید بگی که فونتشون رو هم برات ارسال کنن. منظورم فونت روسی نیست! فونتی که باهاش قزاقی مینویسن رو بگو بفرستن واست.
اگه حل شد با خبر کن.
یا حق...

titash

New Member
بچه ها ميشه يكي به من هم بگه چه طور ميتونم فونت روسي دانلود كنم و استفاده كنم لطفا اصلا نميدونم چه طور ميشه تو كامپيوتر فونت روسي داشت ممنون ميشم
[email protected]

titash

New Member
ببخشيد

يه سوال دارم رو گوشي ها همه فونت انگليسي و گاهي فارس ي براي تايپ هست ايا ميشه فونت روسي هم براي گوشي ريخت

mostafa_cs

Well-Known Member
يه سوال دارم رو گوشي ها همه فونت انگليسي و گاهي فارس ي براي تايپ هست ايا ميشه فونت روسي هم براي گوشي ريخت
بستگی به نوع گوشی داره، اما غالباً امکان پذیره.

hasina

New Member
سلام
منم می خوام تو فری هند روسی تایپ کنم، ولی نمی شه.
اینجا هم پاسخی ندیدم که راه حل تایپ روسی رو توضیح داده باشه.
من چند تا فونت روسی دارم. زبان روسی رو هم نصب کردم. ولی با زبان روسی هیچی تایپ نمی شه و کادر سفید می شه. :cry:

به اين نتيجه رسيدم كه اصلا نميشه در فري هند روسي يا قزاقي نوشت و بايد با كورل اينكار بكنيدو به فري هند ببريد

جدیدترین ارسال ها

بالا