[phpNuke] مشكل با Warning: mysql_fetch_row

ithf

Member
سلام،
در قسمت نظر سنجي ها، ناك امكان اينو ميده كه شما نظر بدهيد و نظر خود را بنويسيد.
خوب من مينويسم، ولي وقت ميخواهم امون نوشته هام رو ببينيم، اين error را ميده

کد:
Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/html/www/includes/sql_layer.php on line 288
Table 'test.nuke_journal' doesn't exist

كسي ميتونه كمك كنه؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا احتمالا ديتا بيست درست Dump نشده

مجيد

ithf

Member
خيلي ممنون از وقت شما و جوابي ارسالي كه داديد.

ميدونم كه مشكلي دورم ولي فكر كردم كه راحي آسوني باشه، كه بتونم با دست كاري بعضي از جا ها حل مشكل كنم

حالا كه ميگيدي ديتابيس درست دومپ نشده، چي كاري كنم؟

Matrix.o

New Member
منم این مشکل رو دارم میدونم این پست قدیمیه ولی اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\xampp\MyWebSite\30.1.90\Gradnig.php on line 15

VAHID216

مدیر بازنشسته
از چه نسخه ای از نیوک استفاده می کنید؟
نسخه php تون چیه؟
شما لازم نیست حتما به پستی که 8 سال پیش ارسال شده در ادامش بزنید ، به شما این دسترسی داده شده که یک تاپیک جدید بزنید.
موفق باشید

Matrix.o

New Member
سلام ممنون که جواب دادید آخه تو اکثر فروم ها تاپیک تکراری میرنی 50 نفر به جای جواب میان میگن برو بگرد تو فروم هست واسه چی تکراری میزنی!!!! گفتم شاید اینجا هم اینجوری باشه
من از برنامه xampp 1.7.4 استفاده میکنم نسخه php5.3.5 و phpmyadmin 3.3.9
این نسخه نیوک هم که گفتید نمیدونم چیه؟:green:

VAHID216

مدیر بازنشسته
منظورم اینه که نیوک رو از کجا دریافت کردید ، فارسی هست ، لاتین ؟
سعی کنید دوباره نیوک رو نصب کنید و ببینید بازم همین مشکل هست ؟
موفق باشید

Matrix.o

New Member
salam vahid jan man az in estelahat herfei (nuk) sar dar nemiaram chie:green: ye jori bego man mobtadiam befahmam vali ba in hal man kole pack xampp ro pak kardam dobare nasb kardam detabaseamo dobarea sakhtam hata dobare xampp ro pak kardam indafe wamp ro nasb kardam ba database sakhtam vali bazam hamoon error ro mide:-?

Matrix.o

New Member
من اصلا با نیوک کار نمیکنم و هنوزم چیزی رو هیچ هاستی اپلود نکردم من از طریق برنامه wamp یک سرور مجازی رو هاردم ساختم و از اون طریق سایت رو ران میکنم و دیتابیسم رو هم با phpmyadmin همین برنامه wamp ساختم و الان مشکل من همین پیغام که نمیدونم چی میگه

VAHID216

مدیر بازنشسته
اگر توضیح کامل تر بدین بهتر می تونم کمکتون کنم.
خوب شما الان وارد installer یعنی همون صفحه نصب که می شید این ارور رو می بینید و نمی تونید نصب کنید یا فقط یک دیتابیس ساختید و فایل ها رو کپی کردید؟!
اون آموزش رو من متوجه هستم که برای نصب روی سایت هست ولی تفاوتی نداره آنچنان با نصب روی localhost .
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا