.: مسابقات هفتگی سه بعدی | دور دوم :.

M O R T E Z A

Son of South Darkness
بچه ها

نظرتون در مورد مسابقه ی پست پروداکشن چیه ؟

مثلا یه رندر بدیم و بگیم اینو حال بیارید

فکر می کنم نتایج خفنی به دست میاریم

ضمن اینکه پست پروداکشن خیییییییییییلی خلاقیت شخصی می طلبه و کارا با هم زمین تا آسمون فرق خواهد داشت

فقط می مونه علاقمندان
پس:

علاقمندان به مسابقه ی پست پروداکشن در زیر این پست تشکر بزنند

نظرتون رو هم می تونید اعلام کنیدا

ممنون

با اينكه تاحالا تجربه نداشتم ولي دوست دارم انجام بدم:rose:

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همه دوستان عزیزم

بچه ها ، اینجا زیادی سوت و کور نشده !؟ پس چی شد سری جدید مسابقات ؟ :-?

من اگر می دونستم با برنده شدنم گل مسابقه تعطیل میشه هیچوقت کار خوب ارائه نمیدادم :cry:

::reza::

کاربر VIP
سلام به همگی دوستان گل:rose:
من هم بی صبرانه منتظر دوره جدید مسابقات هستم. امیدوارم دوره جدید بهتر و قشنگتر از دوره قبل باشه.

از دوستانی هم که میتونند در این مسابقه شرکت کنند درخواست میکنم که حتما برای مسابقه آماده باشند و شرکت کنند.

مطمئنا شرکت در این مسابقات میتونه کلی جای پیشرفت براتون باشه . از همین مسابقات هست که میتونید کلی مطالب جدید تجربه کسب کنید. :paint:

با تشکر از همه
:rose:

30min

Banned
سلام .
احوالات ؟
من هم بی صبرانه منتظرم :wink: دلم تنگ شده بود واسه این اسمایل : :wink: :lol:
بالاخره فرصتی شد که بیام منم یک چیزی بگم !
راستش نمیدونم دلیل اصلی این تغییر کلی چی بوده که باعث شده تاپیک قبلی قفل بشه اما امیدوارم هر تغییری قرار انجام بشه انشالله باعث پیشرفت بچه ها و حضور پررنگ ترشون بشه .
من با نظر بلوط موافقم چه در این صفحه چه در صفحه 1 گرچه برنامه ریزی مدیران و شل کردن جیب رو میطلبه :wink: اما به نظرم میتونه کمک کنه .
در مورد نوع مسابقه هم به نظرم مدلینگ بیشترین مخاطب رو داره اما شاید پست پروداکشن بیشتر کاربران Ps رو خوشحال کنه ! :wink:
موفق باشید دوستان .
در ضمن یادتون باشه جایزه بیشتر یعنی شرکت کننده بیشتر ... البته خیلی ها هستن که برای رضای خدا شرکت میکنن ! اما اگه میخواین پرشورتر باشه رقابت باید ..... :wink: .
خوش باشید .

rezaoptic

Well-Known Member
اگه مسابقه ها تموم شده حداقل در این قسمتو تخته کنید ملت مثل ما الاف نشن این همه بخونن آخرشم به هیچی برسن.

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام
واقعا حیف شد که این مسابقات به یکباره تموم شد . کاش یکی از دوستان مجددا این قسمت رو راه اندازی کنه . اعتبار یسیاری از انحمن های گرافیکی به مسابقاتی هست که درشون برگذار میشه....

موفق باشید :rose:

Farrokh

Active Member
عزیزانم
برای عید داریم یه مسابقه ی بزرگ ترتیب می دیم
در حال حاظر در حال رایزنی با مدیران دیگه هستیم برای نحوه ی برگزاری و جوایز مسابقه
به زودی تاپیک نظر خواهیشو می زنم که پیشنهاداتتون رو بشنویم

فقط چند روزی رو تحمل کنید و انرژیتونو نگه دارید برای یک رقابت اساسی توی فوروم در پیش هست :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا