مزایای پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس مدولار با پروفیل آلومینیومی

partitionedari

New Member
یکی از مواردی که در اجرای پارتیشن اداری اهمیت زیادی دارد مدت زمان اجرای آن است، همین موضوع باعث شده که امروزه استفاده از پارتیشن ‌های شیشه ‌ای گزینه خوبی برای شما باشد. البته نکته مهمی که در خصوص استفاده از این پارتیشن ها باید به یاد داشته باشید این است که ممکن است فضای مورد نظر شما به شکلی باشد که امکان استفاده از پارتیشن پیش ساخته در آن نداشته باشید و به همین دلیل تنها راهی که پیش روی خود ببینید سفارش پارتیشن شیشه ‌ای با توجه به فضای مورد نیاز و با در نظر گرفتن شرایط محیط مورد نظر خواهد بود. در ادامه مزایای استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای مدولار را با هم بررسی می‌کنیم.

● جریان پیدا کردن نور طبیعی بیشتر در ساختمان
قابلیت انتقال نور بهتر یکی از مزایای اصلی تمامی پارتیشن‌ های شیشه ‌ای محسوب میشود. اما زمانی صحبت از پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس با پروفیل آلومینیومی در میان است بهتر است بدانید که عدم وجود موانع اضافه بر سر راه نور باعث میشود که روشنایی به صورت یکدست در تمامی قسمت‌ های یک بخش وجود داشته باشد. وجود نور طبیعی بیشتر باعث صرفه جویی در مصرف برق خواهد شد، چرا که بسیاری از لامپ ‌ها و روشنایی موجود بلا استفاده خواهند بود.

● ایجاد فضای کاری زیبا
تا زمانی که شما از پارتیشن ‌های اداری شیشه ‌ای برای بخش بندی قسمتهای مختلف شرکت خود استفاده می‌کنید، فضایی لذت بخش را برای نیروهای کار خود به وجود آورده اید. همچنین باید این مورد را به یاد داشته باشید که زیبایی و تاثیر گذاری فضای اداره یا شرکت شما علاوه بر داشتن تاثیر مثبت بر روی کارکنان، روی مشتریان شما نیز تاثیر مثبتی خواهد داشت.

● امکان تغییر فضا
استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس مدولار با پروفیل آلومینیوم می‌تواند به شما کمک کند که به راحتی ساختار و دکوراسیون فضای مورد نظر خود را تغییر دهید. این در صورتی است که برای تغییر دادن وضعیت سایر نمونه‌ها اداری شما ممکن است نیاز داشته باشید که از ابزارهای خاصی استفاده کنید و یا درب ساختمان خود را برای مدتی ببندید تا بازسازی‌های لازم را انجام شود.

● عایق بودن در برابر انتقال حرارت و صدا
یکی از دلایل اصلی که باعث می‌شود شیشه ‌ای فریم لس قدرت عایقی بالایی داشته باشد، استفاده از چسب ‌های مخصوص برای اتصال بخش‌های مختلف شیشه ‌ها به یکدیگر است. استفاده از چسب‌ های مخصوص یو وی می‌شود که به میزان ۴۰ دسی بل انتقال صوت کاهش یابد و همچنین حرارت محیط تا حد زیادی حفظ شود.

● سرعت عمل بالا برای نصب و پیکربندی
استفاده از این نوع پارتیشن به شما اجازه می‌دهد که بتوانید در کمترین زمان ممکن پارتیشن بندی فضای مورد نظر خود را انجام دهید. از سوی دیگر باید این موضوع را به یاد داشته باشید که به کارگیری این پارتیشن ‌ها به نیروی کار شما اجازه میدهد که بسیار راحت تر با شرایط وفق پیدا کند.

● انعطاف پذیری بالا
به عنوان مثال فرض کنید که شما قصد برگزاری یک جلسه کنفرانس را دارید اما اتاق کنفرانس در اداره شما وجود ندارد. استفاده از پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس مدولار به شما این اجازه را می‌دهد که به راحتی بخش‌ های مختلف پارتیشن را جابجا کنید و یک مکان بزرگتر برای خود ایجاد کنید که در شرایط خاص به عنوان اتاق کنفرانس مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین بعد از اتمام جلسه کنفرانس خود می‌توانیم به حالت اولیه خود باز گردانید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا