مدلینگ موجودات زنده

Bertali

Member
سلام دوستان

مدتیه خیلی علاقه مند به مدلینگ موجودات زنده خصوصاً حیواناتی از قبیل : اسب ، گاو ، شتر و ... شدم !

دنبال منابع آموزش در این مورد که گشتم فقط و فقط آموزشهای low-poly و غیر حرفه ای پیدا کردم !

منظورم از غیر حرفه بیشتر در مورد اینه که آموزش مثلاً کار رو به جایی ببره که موجو طراحی شده قابل استفاده در ویدوگیم ها و یا انیمیشن ها باشه و

اصول طراحی برای ریگ کردن این موجودات داخلش رعایت شده باشه !!!

مثلاً یکی از مواردی که من در طراحی انسان به همون روشی که گفتم دیدم به این صورت بود که آموزش دهنده کار رو در 3dsmax شروع کرد یه بیس از

کار رو که آماده کرد اون رو تو zbrush برد بعد اونجا جزییات رو اضافه کرد و در ادامه با گرفتن نرمال مپ و یک سری تنظیمات اون رو به همون بیس که

داخل3dsmax اضافه کرد و بعد شرع کرد به ریگ و متحرک سازی کاراکترش !

من هم دقیقاً به دنبال این چنین آموزشی میگردم اما در مورد حیوانات و اگر دوستان آموزشی در این خصوص سراغ دارند ممنون میشم معرفی کنید . مرسی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
قدم اول اینه که طراحی دستی حیوانات رو یاد بگیرید . استخوان ها عضله ها و ...

mo-hammad

Active Member
خوب یوتیوب بهترین منبع آزاد و free هست - اگر اول راهی به هیچ وجه آ»وزش های gnomon رو پیشنهاد نمیدم کلا از یادگیری زدت میکنه با آموزش های دیجیتال تیوترز شروع کن که قابل درک تر و قابل فهم تر هست و شیوه ی آموزشی گیرا تری داره مخصوصا برای کسایی که تازه شروع کردند بعدش دیگه میتونی آ»وزش های gnomon و .... رو دنبال کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا