مخفی کردن دامنه اصلی

VAMO

Member
با سلام خدمت دوستان زحمت کش :

یک مشکل کوچک برام رخ داده که امیدوارم جوالشو زود بدین . لطفا

من یک ساب دامین ایجاد کرده و انجمن پی اپ پی بی بی خودمو داخل ان ریخته ام . خوب مشکلی که هست اینه
1- من وقتی نام سایتم رو می نویسم برای مثال google.com متنی که شرکت برای نشان دادن (یعنی متن : این سایت مال آقای جوانمرد است و دامنه و .....) این که سایت اماده است را نشان می دهد .
2- وقتی نام سایت را همراه با ساب دامین نوشته می شود اول به پوشه ساب دامین می رود بعد وقتی روی پوشه phpbb کلیک می کنی وارد فروم می شود .

حل مشکل : لطفا راهنمایی کنید که چگونه می شود تنظیم کرد که وقتی google.com یا google.com/forum را در مرورگر تایپ می کنی در هر صورت به نشانی
google.com/forum

که همان انجمن میباشد برود البته بدونه نشان دادن پوشه های در forum .

با تشکر از همه عزیزان

sunrise

Member
در مورد سؤال اولتون راستش دقيق نمي دونم مشکل به چه صورتي هست اما شايد مربوط به کانفيگ هاي هاست باشه.

و اما در مورد سؤال دوم براي اينکه وقتي آدرس ساب دومين وارد مرورگر شد مستقيم به دايرکتوري مورد نظر شما بره (در اينجا phpbb) لازم هست که شما در هنگام ايجاد ساب دومين دايرکتوري Home اون رو همين دايرکتوري phpbb انتخاب کنيد، در اين حالت چون اونجا يک فايل به نام index.php وجود داره وقتي که آدرس (مثلا http://sub.google.com) وارد بشه مستقيما به فروم هدايت خواهيد شد، يک راه ديگه هم اينه که فايل هاي داخل دايرکتوري phpbb رو به دايرکتوري forum انتقال بديد.

اينم اضافه کنم که اگه صرفا هدفتون دايرکت کردن يک آدرس به آدرسي ديگه هست ميتونيد از اين کد PHP استفاده کنيد:
کافيه يک فايل index.php در مسيري که قصد داريد از آنجا صفحه هدايت شود با محتواي زير ايجاد کنيد:
PHP:
<?php
Header("Location: http://...");
?>

VAMO

Member
ضمن تشکر :

میخواستم ببینم از طریق سی پنل امکان داره این تنظیمات رو انجام داد .

با تشکر

sunrise

Member
ضمن تشکر :

میخواستم ببینم از طریق سی پنل امکان داره این تنظیمات رو انجام داد .

با تشکر
بله اين امکان وجود داره، تصوير زير رو ببينيد:

cp.jpg

BetaMaster

Member
از طریق cPanel کافیست به بخش manage redirects بروید و دامینتون رو به نشانی ثانی ریدکت کنید !

منم این مشکل رو دارم ولی نه برای ساب دامین برای خود دامین یعنی اینکه وقتی آدرس دامینم رو میزنم صفحه ی اصلی نمیاد چند تا چیز میز میاد مثل اول که میخوای phpbb رو نصب کنی همونجوری میشه ولی اگه روی phpbb کلیک کنم صفحه ی اصلی بالا میاد چی کار کنم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا