محوشدن درایوهای دیگر

pzt1371

Member
سلام دوستان گرامی.
چندروز پیش توخونه رو شبکه کردم و تلویزیون و... رو به هم وصل کردم.بعد اومدم ویندوز HOME Server2008 :mad:رو نصب کنم.پیام داد که باید تمام اطلاعات از رو کامپیوتر پاک بشه و من هم اشتباها yes رو زدم.و فورا کامپیوتر رو ریستارت کردم.و رفتم یه ویندوز xp نصب کردم.حالا کلا کامپیوتر دوتا درایو شده.یکی که c بود و اونو نشون میده و بقیه درایوهام نیست.یعنی میگه 900 گیگ هاردت خالیه!من اطلاعات خیلی زیاد و بسیارمهمی رو این کامپیوتر دارم.اگه از دوستان کسی هست که میتونه بنده رو راهنمایی کنه که چطوری ریکاوری کنم ممنون میشم.
ضمنا این اطلاعات بسیار مهم هستند، مثلا سورس بیشتراز 10 تاسایتی که طراحی کردم و سورس کلی برنامه روش قرار داره.

باتشکر قبلی

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

یوخده بیشتر توضیح بده تا بفهمیم مشکل چیه و زودتر به جواب برسی.

با اینی که شما می گی، شاید (به هر دلیل) ویندوز پارتیشن های هارد رو نیم شناسه (چون اگه فرمت یا هر کار دیگه ای می کرد، این جوری نمی شد).
توی دسکتاپ روی My Computer کلیک راست کن و گزینهء Manage رو بزن و از شاخهء Disk Management چک کن ببین همهء پارتیشن های هاردت اسم دارن یا نه.
با نرم افزارهایی مثل Partition Magic تقسیم بندی هارد رو چک کن ببین قضیه چیه و چی برات مونده و چی تغییر کرده.

التماس دعا
یا علی

pzt1371

Member
سلام ممنون از راهنماییت.
توی Disk Management بصورت زیر نمایش میده.
عکس رو تو پیوست زدم.

پیوست ها

• 1.GIF
    1.GIF
    177.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

iman_ebru

Active Member
متاسفانه دیسک شما فرمت شده و حتی با نرم افزارهای Recovery هم اطلاعات شما بر نمیگرده!

ایمان

pzt1371

Member
متاسفانه دیسک شما فرمت شده و حتی با نرم افزارهای Recovery هم اطلاعات شما بر نمیگرده!

ایمان
آخه وقتی داشت تو ویندوز سرور فرمت می کرد، بعد از اینکهyes رو زدم فورا کامپیوتر رو ریستارت کردم، یعنی حتی یک ثانیه هم طول نکشید!چطوری میتونه در کمتر از یک ثانیه 900 گیگ رو فرمت کنه؟

iman_ebru

Active Member
ازتون نپرسیده که درایو X رو فرمت بکنم یا نه! اون از شما پرسیده extended درایو شما رو حذف و بعد فرمت بکنم یا نه؟ که شما گفتین بله و اون تو چند صدم هزارم ثانیه که موافقت کردین اون 900 و اندی حجم رو حذف کرده ولی فرمت نکره و با حذف درایو اطلاعات شما پاک شده!!

میدونم چه حسی دارید. اون قدیما یه بار که همین سانحه برای دوستم اتفاق افتاده بود میگفت احساس میکنم که بچم رو از دست دادم (جل الخالق)...

اما من بهش گفتم "وقتی بزرگ شدی یادت میره" و الان هم که بزرگ نشده و فقط 1 سال از اون اتفاق گذشته اصلا به گذشته فکر نمیکنه و مشغول کپی dvd های جدید رو حافظه سیستمش هست! :)

ایمان

pzt1371

Member
پرسید: All Data On Your Computer Is Cleaned Now. Are You Want To Continue? که من هم YES رو زدم. به هر حال ویندوز مقصره!:mad:
والا به یه شرکتی گفتم اینجوری شده. گفت که بیار برات میفرتیم تهران درست کنند و درست میشه! به هر حال از راهنمایی هاتون متشکرم.:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا