مجید آنلاین هک شد - 'گذاشتن صوت

gasedak

Member
با سلام
سوال دارم در مورد گذاشتن صوت در دايركتور
تو ي دايركتور براي گذاشتن صوت دو تا كانال داريم من يه صوت بك گراند رو به كانال يك گذاشته ام از اونجايي كه با استفاده از دستورات لينگو مي تونيم بدون گذاشتن بقيه صوتها در كانالهاي مذكور صوت را فرا خواني كنيم من از دستور sound qoue استفاده ميكنم. آيا فرماني كه من تو اين قسمت ميدم درسته: فرمان به اين صورته :صوت كانال شماره 1 را متوقف و قطع كنه و سپس صوت بعدي را با استفاده از دستوري كه گفتم qoue فراخواني كنه و بعد اونو اجرا كنه اگه اين فرمان درست باشه متاسفانه اجرا نميشه. در صورت غلط بودن فرمانها لطفا راهنماييم كنيد.

Mahdiseif

Member
سلام
دستوري كه شما گفتيد اين است: queue
و زماني استفاده ميشود كه شما بخواهيد دو صوت را از يك كانال پخش كنيد . منتها به اين طريق كه ميگوئيد : اول صوت 1 را پخش كن و منتظر باش تا صوت 1 تمام شود و صوت 2 را مثلا از ثانيه 5 به مقدار 3 بار تكرار كن و ....
اين دستور پارامترهاي زيادي براي كنترل دارد و در راهنماي دايركتور ميتواني مطالعه كني . و از طرفي اين دستور فقط فراخواني ميكند ولي پخش نميكند. توسط اين دستور خواسته شما عملي است ولي راه بهتر و راحتري وجود دارد كه برات مينويسم :

on mouseDown me
sound(1).stop()
sound(3).play(member("beep"))
end

موفق باشيد.

bestman238

New Member
سلام
از دستور "puppet sound n , "member name مي توني استفاده كني. n كانال صداست كه از 1 تا 8 ميتونه باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا