مجیدآنلاین برترین انجمن ایرانی سال 1391

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام به تمامی کاربران عزیز،

مجید آنلاین در یک رویداد بزرگ وب کشور به نام جشنواره وب ایران، توانست برای سومین سال متوالی برنده تندیس برترین انجمن ایرانی شود.
اختتامیه پنجمشن جشنواره وب ایران در روز 25 بهمن ماه 1391 برگزار شد و مجید آنلاین در بین 3 کاندید این گروه توانست مقام برترین انجمن ایرانی سال 1391 را کسب کند.

این مقام رو در ابتدا به کاربران و سپس به مدیران، همکاران و دستیاران عزیز انجمنهای مجید آنلاین تبریک میگم و امیدوارم که این عنوان مبارکتون باشه.
من فقط به عنوان نمایندگی از طرف مدیران و کاربران سایت در این مراسم حضور داشتم و تندیس رو دریافت کردم، این مقام و تندیس متعلق به کاربران سایت هستش که مجید آنلاین رو حمایت میکنند و در اون فعالیت دارند.

مجید آنلاین از بدو شکل گیری این جشنواره (سال 1386) در آن حضور داشته است و تا کنون در این 5 دوره توانسته مقام کسب کند (پروفایل مجید آنلاین)

باز هم از تمامی مدیران و کاربران عزیز تشکر میکنم و امیدوارم که باز هم ما رو حمایت کنند تا بتونیم با قدرت بیشتری در خدمت باشیم.

ان شالله به زودی تصاویر اختصاصی مجید آنلاین که مثل سال گذشته آقای صابر ونکی زحمت اون رو کشیدن منتشر خواهد شد.

با تشکر
مجید
27 بهمن 1391

جدیدترین ارسال ها

بالا