متحرک سازی در مولتی مدیا بیلدر

ooou

New Member
سلام به دوستان عزیز
من میخام بدونم آیا امکان متحرک سازی در مولتی مدیا مانند کارهایی که در پاورپوینت انجام می شود وجود دارد.
مثلا ایجاد یک زیر نویس در صفحه که بصورت مداوم در پایین صفحه رد شود.
- به اشکال موجود تحرک داد.
وقتی نشانه گر موس بر روی یک دکمه می رود دکمه بصورت کشویی باز شده و چند دکمه دیگر باز شود.
من در بعضی اتوران ها چنین امکاناتی دیده ام آیا از نرم افزار خاصی در کنار مولتی مدیا استفاده می شود و یا خود مولتی مدیا چنین قابلیتی دارد .
خواهش میکنم اطلاعاتتون را در اختیارم قرار دهید و مرا کمک کنید.
با تشکر

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام به دوستان عزیز
من میخام بدونم آیا امکان متحرک سازی در مولتی مدیا مانند کارهایی که در پاورپوینت انجام می شود وجود دارد.
مثلا ایجاد یک زیر نویس در صفحه که بصورت مداوم در پایین صفحه رد شود.
- به اشکال موجود تحرک داد.
وقتی نشانه گر موس بر روی یک دکمه می رود دکمه بصورت کشویی باز شده و چند دکمه دیگر باز شود.
من در بعضی اتوران ها چنین امکاناتی دیده ام آیا از نرم افزار خاصی در کنار مولتی مدیا استفاده می شود و یا خود مولتی مدیا چنین قابلیتی دارد .
خواهش میکنم اطلاعاتتون را در اختیارم قرار دهید و مرا کمک کنید.
با تشکر

دوست عزيز
اول اينكه توصيه ميكنم سوالات مربوط به نرم افزار mmb رو تو تالار مالتي مديا بيلدر بپرسيد.

دوم اينكه غالبا براي ساخت چنين منوهايي يا متون و اشيا متحرك بهتره از فلش استفاده كنيد. اما اگه اصرار داريد حتما با mmb كار كنيد.

دستورات Show/Hide و Moveto براي جابجايي و نمايش و مخفي كردن شي استفاده ميشن كه با توجه به نوع برنامه شما در بخشي از الگوريتمتون جاي دارن.

كتاب آموزشي جناب silver cover رو مطالعه كنيد تا بيشتر با اين فرامين آشنا بشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا