ماژول نمايش بخش ها به همراه تصاوير

JoomlaWeb

New Member
سلام

چه جوري بايد با ماژول نمايش بخش ها به همراه تصاوير كار كرد . در تنظيمات ماژول شماره بخش را مشخص كنيم كافيه؟ راستش اصلا نميدونم اين ماژول چه شكليه .من دنباله يه ماژول ميگردم كه يه عكس + يه توضيح + يه لينك به ادامه مطلب را داشته باشه . دقيقا شبيه وبسايته baztab.com . اين ماژول به درد من ميخوره ؟ ( اگر نه ميشه يه ماژول ديگه در صورت وجود معرفي كنين؟

پيشاپيش از دوستان تشكر ميكنم .

mambolearn

Active Member
سلام

شما میتونید از ماژول NewsFlash که به صورت پیشفرض روی مامبو نصب هست استفاده کنید .

یا علی

JoomlaWeb

New Member
نه اون به درد من نمیخوره . اگر کاربر یه عکس بزرگ وارد کنه همه چیز به هم میریزه.
توی Microsoft Content Managment System یه چیزی به نام advance image editor هستش تو مامبو نداریم
آقای فیروزمندان اگر میشه یه خورده بیشتر در مورد ماژول نمايش بخش ها به همراه تصاوير توضیح بدین . یه نمونه که آلان استفاده میشه را نشان میدین

ممنونم

mambolearn

Active Member
سلام

تو انجمن مامبولرن توضیح زیادی در موردش دادیم . یه سرچ کنید اگر باز هم مشکلی داشتید من در خدمتون هستم .

سایت persiangeo.com رو ببینید .

یا علی
فیروزمندان

JoomlaWeb

New Member
آقای فیروز مندان از جوابتون ممنونم . با خوندن مطالب سایت تقریبا مشکلم حل شد . من تونستم مطالب رو بیارم ولی عکسهاش نمیاد. ببینید وقتی داخل مطالب میرم و تگ تصاویر را میارم که تصویر اضافه کنم . هر کاری میکنم تایید نمیشه اینگاری یه جورایی مشکل داره تا حالا به همچین چیزی برخوردین؟

جدیدترین ارسال ها

بالا