مامبو یا نیوک ؟!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bache +

Well-Known Member
شادق فک کنم داشته باشه ولی این به صورت خودکار نصبه روش نه؟صادق بهتر میدونه
8.gif

S4DEGH

Well-Known Member
ببين اصل مد بازي هاي آنلاين مال phpbb هست ! خب چون نيوك انجمنش phpbb هست در نتيجه ميتوني مدش رو نصب كني و استفاده كني !

روي پلاتينيوم نصب هست !

من حدودا 240 بازي فلش به حجم 130 مگ دارم ! البته سايت هاي زيادي هست .. اينم بگم كه هر بازي نميشه و فقط بازي هاي مخصوص ميشه كه معرفي شده هستن .

لينك نمونه دمه دستم نيست !
اما در كل مثل مسابقات هست ديگه .. هر كي بيشتر مرحله رو جلو بره امتياز بيشتري ميگيره ! مثل گيم نت !

S4DEGH

Well-Known Member
نه ديگه اينقدر امكانات نداره !
ااخه اصلا براي فلش همچين چيزي نيست !

bache +

Well-Known Member
نمیشه یه مد باسش بنویسی بشینیم کانتر رو انلاین بزنیم طرفدار زیاد داره ها

S4DEGH

Well-Known Member
الان هست !
اسم سايتش يادم رفته ولي ميتونستي بصورت آنلاين تو اينترنت كانتر بازي كني !
يزماني روزي 1 ساعت ميرفتي بازي !
24.gif

وضع امتيازتم هم خوب بود !
15.gif

bache +

Well-Known Member
بابا کلن من تازه کارت گرافیک گرفتم میخوام 1.9 بریزم در پوست خودم نیستم میخوام برم بازی کنم
39.gif
اقا این رپ گیمو نمیگی؟

سلام
Joomla يا همون انشعاب Mambo ... از نيوك بسيار قدرتمند تره . من با هر دو كار كردم . انعطاف پذيري گرافيكي دليل عمده اي بود كه نيوك رو كنار گذاشتم و گمان نمي كنم هنوز از حالت سه ستونه خارج شده باشه ....همچنين عدم وجود امكاني براي ارسال فايل بدون استفاده از برنامه هاي جداگانه ، دليل دوميه كه اولويت كار با نوك رو عقب ميندازه. بطور كلي كد نويسي نوك ، كمي تا قسمتي بهم ريخته و بدون رعايت اصول برنامه نويسي هست ... و بخاطر همين توسعه اون رو با مشكل مواجه كرده و به نظرم با ماژولهاي طرف سوم قصد داره اين سرعت كم رو جبران كنه .

با استناد به اين مقايسه از cmsmatrix.org ، ميشه بهتر اين گفته رو بررسي كرد ، البته اين بدان معنا نيست كه نيوك بدرد نمي خوره ... بلكه كار با نيوك بسيار راحت و سرراست هست ... و خيلي سايتها هم دارن ازش استفاده مي كنن.

پیوست ها

• nuke-joomla.jpg
    nuke-joomla.jpg
    432.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

Sasy360

New Member
منم میگم مامبو! برو آخرین نسخش رو که فارسی هم هست از مامبولرن دانلود کن و از زندگی لذت ببر!
اگه حال طراحی قالب هم نداری میتونی راحت قالب های آمادش رو دانلود کنی و فارسیشون کنی
36.gif

soheilweb

Active Member
ببخشید ها ولی فارسی کردن قالب همچین راحت هم نیس.
ولی من بازم مبگم PHP Nuke Platinum و بس.

soheilweb

Active Member
مامبو قالباش هیش وقت درست در نمیاد.
همیشه هم شلوغه، بیشتر قالب ها و پلاگین هاش هم پولشه !
مامبو شاپ و ...
فقط PHP Nuke Platinum و بس ... .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا