لرزش در Dvd (كمكم كنين)

siavash61

Member
با سلام به همه بچه ها و مديراي انجمن.
من پروژه اي رو توي پريماير پرو2 به صورت dvd اكسپورت ميكنم. ولي تو نماهايي كه حركت داره مثلا پن داره يا عكسهايي كه بهشون حركت دادم شديدا لرزش داره. ولي وقتي avi ميگيرم هيچ مشكلي نداره. جالبه كه من avi رو آوردم تو برنامه هاي ديگه مثل win dvd creator , power producer به dvd تبديل كردم ولي همون لرزشو داشت. قبلا اصلا اينجوري نميشد. فيلم هم يه كار تبليغاتيه و من بايد dvd بدم دست مشتري. تو رو خدا كمكم كنين. شديدا به كمكتون نياز دارم. با سپاس.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
لطف کنین پست زیادی نزنین
یک جستجو تو انجمن می کردی به چیزی که می خواستی می رسیدی
امکان جستجو هم بالای هر انجمن فعاله

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
شاید سیستم تصویریش ntsc هست می خوای تو pal نمایش بدی . برای همین می لرزه

siavash61

Member
سلام
لطف کنین پست زیادی نزنین
یک جستجو تو انجمن می کردی به چیزی که می خواستی می رسیدی
امکان جستجو هم بالای هر انجمن فعاله

ببخشين، ولي من جستجو كردم و به هيچ نتيجه اي نرسيدم. من قبلا هم تمام مطالي انجمن رو مطالعه كرده بودم. اين مشكل برام خيلي تازگي داره. ممنون ميشم از راهنماييتون بهره مند بشم.

شاید سیستم تصویریش ntsc هست می خوای تو pal نمایش بدی . برای همین می لرزه

نه دوست عزيز! سيستمش pal هست و من هم تو كامپيوتر تست ميكنم. تو كامپيوتر كه فكر نكنم سيستم تاثيري داشته باشه. بالاخره مطمئنم به سيستم پخش مربوط نيست. سپاسگذارم ازتون.

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

این لرزش ها مربوط به تنظیمات فیلد Field می شه.
واسه عکس ها می تونی روی اونا (روی تایم لاین) کلیک راست کنی و گزینهء Field Option رو بزنی و توی پنجره ای که باز می شه، گزینهء ... Always (بقیشو یادم نیست) فعال کنی. بعد از این کا وقتی که کار رو رندر کنی، لرزش عکس ها به حداقل می رسه.

واسه فیلم ها، باید ببینی توی تنظیمات اصلی پروژه، گزینهء Field رو روی چه حالتی گذاشتی؛ موقع تبدیل به DVD هم همون حالت رو واسه Field انتخاب کن.

التماس دعا
یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا