غیره لاتي راه رفتن

سلام
چند وقت نبودم دلم تنگ شد براتون گفتم يه كار جديد بزارم
يه انيميشن راه رفتن معموليه ويه انيميشن راه رفتن لاتي فانتزي با كمي چاشني اغراق
راستش يكي بچه محلامون همين طوري راه ميره و من هر دفعه راه رفتنشو ميبينم تو كفش ميرم و كلي مي خندم وهر موقع اين كار خودمو كلي حال مي كنم ومي خندم البته ممكنه واسه شما اصلا جالب نباشه اما ديدنش خالي از لطف نيست البته اين كار چند ماه پيشمه وخدا شكر فكر مي كنم در انيميت خيلي پيشرفت كردم
ودر آخر اين كه تو وب خيلي دنبال يه نمونه كار كامل يه انيماتور ايراني گشتم اما چيزي پيدا نكردم البته نمونه كاراي انيماتوراي خارجي دارم اما دنبال نمونه كار ريگ وانيميت ايراني مي گردم تا بتونم سطح خودمو محك بزنم لطفا كمكم كنيد

پیوست ها

• walk-pakman.jpg.rar
    2.4 مگایابت · بازدیدها: 84
  • walk-pakman-lati.rar
    655.5 کیلوبایت · بازدیدها: 94
آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
کار جالبی شده:green:
اما به نظرم تو نمای بقل پاهاش لرزش داره.و جا واسه بهتر شدن داره
موفق باشی:rose:

amir.nemati63

کاربر VIP
خوب بود. ولب پاهاش روی زمین لیز میخورن. یعنی موقعی که پای تکیه گاه روی زمین هست ثابت نیست.
موفق باشی

mahdi_200

Member
کار قشنگی بود.
فکر کنم دستاش خیلی صاف عقب و جلو می ره. تو نمای بقل دست چپش خیلی شل و وله.
موفق باشی.

koorosh_kh

باحالترین کاربر
جالب شده مشکله اصلیش همونیه که دوستان گفتن که پاهاش روبه عقب میره

Miladbat

Well-Known Member
من انیماتور ایرانی این کار معمولیه یه کم بهترش کنی خوب میشه زاویه دوربین هم درست نیست

arminAnim

کاربر متخصص
خوبه خسته نباشید، اگه از سه نمای اصلی میگذاشتید بهتر بود

مسئولین محترم و محترمه آخر بخش ِ انیمیشن رو به این گالری اضافه نکردن؟؟؟؟
آخه واقعا دلتون میاد که نمونه کارهای انیمیشن بره به بخش " غیره " ؟ من که خجالت می کشم می بینم انیمیشن ها با دسته بندی غیره ارسال می شن.... بخدا این مملکت بجز نورپرداز و مدلساز به چیزای دیگه هم احتیاج داره !

prince_Persia_7

Well-Known Member
:lol::lol::lol:
ایول کلی خندیدم. پسر کارت خیلی جالب و فانتزی شده. بازم از این کارای قشنگ بزار. :wink:

Mandana

Active Member
جالب شده بجز حرکت پاها به نظر منکه خعلی بانمکه.موفق بباشی:rose:
خوبه خسته نباشید، اگه از سه نمای اصلی میگذاشتید بهتر بود

مسئولین محترم و محترمه آخر بخش ِ انیمیشن رو به این گالری اضافه نکردن؟؟؟؟
آخه واقعا دلتون میاد که نمونه کارهای انیمیشن بره به بخش " غیره " ؟ من که خجالت می کشم می بینم انیمیشن ها با دسته بندی غیره ارسال می شن.... بخدا این مملکت بجز نورپرداز و مدلساز به چیزای دیگه هم احتیاج داره !
حق با شماست.انجام شد:rose:

سلام دوست من خسته نباشید زحمت کشیدی اما به نظرم زیاد قشنگ نشده حرکاتش صافه و بین همه حرکاتش وقفه میفته باید کاملا نرمش کنید تا به دل بیننده بشینه اگه رو گرافش کار کنید خیلی بهتر میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا