كمك!

mamali132002

Active Member
آقا من يك مشكل دارم ميخوام بدونم چطوري 2 تا كامپيوتر كه Lan شدن رو به يك اينترنت ميتونم وصل كنم؟
آقا من هيچي در اين باره حاليم نيست اگه ممكنه يكم دقيق توضيح بديد.
با تشكر فراوان . :roll:

f_ab

New Member
اگه مي خواي از internet استفاده كني بايد internet sharing را فعال كني .براي فعال كردن ان بايد :
proprties network -advanced-
اگه مشكلي داشتي از help استفاده كن.

sirvan

Member
f_ab گفت:
اگه مي خواي از internet استفاده كني بايد internet sharing را فعال كني .براي فعال كردن ان بايد :
آی گفتی
لامسب این Help ویندوز مخصوصا XP میتونه هر سوالی رو جواب بده

sirvan

Member
f_ab گفت:
آی گفتی

sirvan

Member
f_ab گفت:
آی گفتی

houtanal

Member
راهاي زيادي داريد كه ساده ترينش راهيست كه دوستان گفتند اما با NAT و ژروكسي سرور هم مي توان اين كار را انجام داد

houtanal

Member
DHCP تنها مي تونه روي تنظيمات IP اثر بذاره و در مورد ايشون تنهاgateway رو ست كنه ايشون بايد تصميم بگيره در gateway از چه نوع تقسيمي استفاده كند!

R_chizari

Active Member
جناب mamali132002 لطفا عنوان نامه خود را به يك عنوان مناسب مرتبط با مساله عنوان شده تغيير دهيد (طبق قوانين سايت)

جناب sirvan لطفا پست هاي تكراري خود در اين تاپيك را پاك كنيد.

با تشكر
چيذري

sirvan

Member
R_chizari گفت:
جناب mamali132002 لطفا عنوان نامه خود را به يك عنوان مناسب مرتبط با مساله عنوان شده تغيير دهيد (طبق قوانين سايت)

جناب sirvan لطفا پست هاي تكراري خود در اين تاپيك را پاك كنيد.

با تشكر
چيذري
این جواب جاش زیاد اینجا نیست، ولی جای بهتری سراغ نداشتم که عنوان کنم.

آقای Chizari بهتر نبود تذکراتتون رو جایی میدادین که مزاحم تاپیک نشه؟
و مثل اینکه نمیدونین که من نمیتونم تاپیکی که ارسال کردم رو حذف کنم اونم موقعی که 4نفر بعدش ارسال داشتن.
از آقای علوی زاده هم خواهش میکنم که اختیارات مدیران انجمن رو طوری تنظیم کنن که باعث تضغیف سایت نشن.
اینجا یه فرومه .آقا مجید هم در صفحه اول سایت نوشتن "این مکان برای شماست" ولی من میبینم که این مکان داره تبدیل میشه به جولانگاه چند نفر!!
آقای Chizari شما اگه نمیتونید به انجمن رونق بدین پس لطف کنین و حداقل اینجا رو بی رونق نکنید.
"این مکان برای ماست" !
اگر مدیران سایت غیر از این فکر میکنند که ما زحمت کم کنیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا