كمك و مشكل در نصب

shift

Member
با سلام به همه
اقا ما وي پي رو اپلود كرديم
و وارد پيج اول شديم
نوشته بود
There doesn't seem to be a wp-config.php file. I need this before we can get started. Need more help? We got it. You can create a wp-config.php file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
هيچي ما كانفيگ تهيه كرديم و نوشتيم
ديتا بيس هم ساختيم با يوسر و پسورد و روي ديتابيس يوار كرديم
روي create a wp-config.php file through a web interface كليك كرديم
ام ارور داد كه
Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER, expecting T_VARIABLE or '$' in /home/love30t/public_html/sassan/wp-admin/setup-config.php on line 150
هالا بايد چيكار كنم درست بشه ؟ :cry:

mizsia

Member
اونجا گفته یا دستی بساز ، یا روی اونجا کلیک کن که ما برات بسازیم! بعد تو خودت دستی ساختی و دوباره زدی برات بسازه؟ یه چیز دیگه! اصلاً فایل wp-config-sample.php رو به wp-config.php تغییر نام دادی که از اون اول این سوالو ازت نپرسه؟ نحوه ی وارد کردن اطلاعات توی فایل wp-config.php رو هم میدونی؟ اگر نمی دونی برو توی سایت wp-persian.net بخون!

فعلاً

zinzin

New Member
سلام
من wordpress نصب کردم وارد صفحه اول شدم فایل wp-configرو هم تغیر دادم.
ولی خطا میده
مشکل اساسی اینکه چه جوری دیتا بیس شو بسازم .در چه مسیری فایل دیتا بیس و بزارم؟؟؟؟

mizsia

Member
شما ، و همه ی دوستانی که نمی دونن که چطوری وردپرس رو نصب کنند بهتر که از طریق کنترل پنل سایتتون ( fantastico) این برنامه رو نصب کنند تا مشکلی پیش نیاد. با این حال باز هم اکیدا پیشنهاد می کنم سایت وردپرس پارسی رو بخونید.

دیتا بیس را از طریق phpmyadmin که در کنترل پنل سایت موجود است ایجاد می کنند.

shift

Member
فارسي ساز و اين حرفها

با سلام خدمت دوستان
عزيزان با اينكه خيلي تكراري هست سوال من
ام پيدا نكردم جواب سوال رو و جوابش رو
فارسي ساز خوب ميخوام با اموزش نصب
ممنون ميشم جواب بديد زود

جدیدترین ارسال ها

بالا