كمك برای تبدیل نوار به cd

mamdali

New Member
سلام
براي تبديل هر نوار (يك ساعت) 1000تومان مي گيرن ميشه منو راهنمايي كنيد كه چي جوري اينكا ر رو كرد اي با دستگاه ميكنند يا با نرم افزار از داخل ضبط
من از يكي پرسيدم گفت هزار نوار رو 15 روزه تحويل ميده اخه با ضبط معمولي كه غير ممكنه
دستگاه چنده واز كجا بايد خريد يا اصلا خودت اگه داري مي فروشي چند

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
براي تبديل هر نوار (يك ساعت) 1000تومان مي گيرن ميشه منو راهنمايي كنيد كه چي جوري اينكا ر رو كرد اي با دستگاه ميكنند يا با نرم افزار از داخل ضبط
من از يكي پرسيدم گفت هزار نوار رو 15 روزه تحويل ميده اخه با ضبط معمولي كه غير ممكنه
دستگاه چنده واز كجا بايد خريد يا اصلا خودت اگه داري مي فروشي چند

سریع تحویل می دهند چون هم تعداد درایو هاشون بالا است و هم درایو ها با دور موتور بالا کار می کنند.
تبلیغ یه همچنین درایوی رو تا یکی دو سال پیش توی مجله علم و الکترونیک و کامپیوتر می دیدم (Plus Deck) :

PlusDeck2500.jpg

giftf3.jpg

نمیدونم الان پیدا کردنش آسونه یا کمیابند، ولی اگه یکی از این درایو ها رو روی کامپیوتر سوار کنید،
خیلی راحت و با سرعت بالا از نوار کاست به MP3، WMA ، WAV و بالعکس تبدیل می کنه.
از قیمت یا کیفیت شون یا مکان مشخصی که بتوانید این درایو ها رو تهیه کنید هیچ اطلاعی ندارم.

البته اگه خروجی ضبط رو با سیم به ورودی میکروفون کارت صوتی وصل کنید با نرم افزارهایی مثل
JetAudio هم می توانید خروجی MP3 و WAV و ... بگیرید.

AMiR

Active Member
البته اگه خروجی ضبط رو با سیم به ورودی میکروفون کارت صوتی وصل کنید با نرم افزارهایی مثل
jetaudio هم می توانید خروجی mp3 و wav و ... بگیرید.

فکر کنم این روش جواب نده!

Mandana

Active Member
فکر کنم تو انجمن میکس و مونتاژ زودتر به نتیجه برسین
یک رد هم از تاپیک برای دو روز توی این بخش می ذارم، که راحت پیداش کنین

موفق باشین:oops:

°°°° منتقل شده توسط ماندانا °°°°

saber110

Member
jetaudio هم می توانید خروجی mp3 و wav و ... بگیرید.

به ورودی میکروفون نباید بزنید باید بزنید به line in که فک کنم آبی هستش و بعد با جت ادیو ظبت کنید
البته تو رکورد جت آدیو باید تیک بزنید

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
اینجا منظور چه نواری است ؟
کاست صوتی یا کاست vhs ؟

Peace Dove

Well-Known Member
آقا این حرفه چیه
یکم سیم کشی میخواد همین!
از خروجی ظبطت بزن به کامپیوترت و با جت آودیو ضبط کن
اگه هم vhs هست از خروجی ویدیو بزن به ورودی کپچر