قفل سی دی عجیب !!!

regnom

New Member
با سلام
من یک سری فایل pdf خیلی مهم دارم که میخوام رو سی دی رایت کنم و کسی نتونه ازش کپی بگیره ! چه از سی دی چه از فایلها..آیا راهی که 100% جواب بده هست؟
با تشکر
:rose:

majid_a95

Active Member
سلام! شب بخیر
از قفل های سخت افزاری میتونی استفاده کنی! برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه شود به google.com ..........:wink:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام
من یک سری فایل pdf خیلی مهم دارم که میخوام رو سی دی رایت کنم و کسی نتونه ازش کپی بگیره ! چه از سی دی چه از فایلها..آیا راهی که 100% جواب بده هست؟
با تشکر
:rose:

هیچ شیوه قفل گذاری ای صد در صد نیست. اگر چیزی قابل خواندن باشد، قابل تکثیر کردن هم هست. اون فایل های
pdf یا اصلا نباید توسط هیچ شخصی قابل مشاهده باشند (یک CD بدون استفاده و بدرد نخور) و یا اولین
شخصی که بتواند آنها را بخواند می تواند تکثیرشان هم بکند.

winsent

Banned
سلام.
یه راه بهتر هم وجود داره:
میتونید روی باز کردن فایل + ویرایش کردن فایل پسورد بذارید و این پسورد رو در صورت نیاز به اشخاص یا فرد مورد نظرتون بدید تا فقط اون بتونه فایل های شما رو باز و بخونه!
موفق باشید...

mehdi2477

Member
سلام.
یه راه بهتر هم وجود داره:
میتونید روی باز کردن فایل + ویرایش کردن فایل پسورد بذارید و این پسورد رو در صورت نیاز به اشخاص یا فرد مورد نظرتون بدید تا فقط اون بتونه فایل های شما رو باز و بخونه!
موفق باشید...
خوبه خود شما هم میگین باید پسورد را به طرف بدین. ایشون به خاطر همین عدم اعتماد به طرف مقابل این مبحث را باز کردن.

این راهنمایی چند وقت پیش به یکی از دوستام کردم
براي مخفي كردن تمام اطلاعاتتون در سيدي از نرم افزار mole box استفاده كنيد تقريبا كارش عاليه تمام فايلها رو اد ميكنه و در آخر به يك اگزه تبديل ميكنه
بعد از اون با ultra iso يك ايميج از فايلتون درست كنيد سپس ايميج ساخته شده رو در برنامه winhex بايد دستكاري كرد تا به هيچ روشي فايل شما قايل رويت نباشه و براي اينكه سيدي كپي نشه از نرم افزار هاي بدسكتور استفاده كنيد.

حالا کسی که کارش کرک باشه با اجرای دستورات بالا فقط اومدیم چند دقیقه بیشتر وقتش را گرفتیم همین و بس.

منم با نظر دوستمون the_king موافقم ، اگر چیزی قابل خواندن باشد، قابل تکثیر کردن هم هست.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Amin_e

Member
واسه فایل PDF که روی سی دی قفل نمیزارن!
راه های زیادی واسه کپی کردن هستسش، یکیش اینه که با برنامه باز کنه PDF رو و ازش پرینت بگیره!
یه راه دیگه‌اش اینه که از توی خود برنامه Save As... کنه!
یه راه دیگه‌اش اینه که از طریق ابزار SnapShot از صفحات عکس بگیره! و...

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

من قبلا از یک برنامه استفاده می کردم برای قفل گذاری که هم از کپی و هم از رایت جلوگیری میکرد این برنامه در سایت

www.kamyabOnline.com می تونید دانلود کنید این برنامه رو با تمام فایل های آموزشی در یک فایل هستن

اسم برنامه : Lock CD kamyabonline.com

موفق باشید

lmp2

New Member
سلام
به نظر من ميشه كاري كرد كه فقط خودتون بتونيد فايلهاي توي cd يا flash يا هر نوع وسيله ذخيره سازي داده اي رو بخونيد. براي اين كار مي تونيد از نرم افزارهاي كدگذاري اطلاعات استفاده كنيد (encryption). بعضي نرم افزارهاي قوي و open source در اين زمينه وجود داره مثل ruecrypt يا axcrypt . روشهاي مختلفي تو اين نرم افزارها هست و به سادگي هم قابل يادگيري هستن. اينجوري فقط وقتي خودتون رمز عبور رو داشته باشيد مي تونيد اونو بخونيد. اما اگه هم مي خواهيد اونا قابل خوندن واسه همه باشن و هم نشه اونا رو كپي كرد، كار سخت ميشه . چون حتي اگه به فرض محال ، به هيچ روشي هم نشه كركشون كرد، حداقل اينه كه از اونا ميشه عكس گرفت

ببین با وینرار برای فایلت پسورد بزار بعدش بزارش توی یک عکس (با استفاده از این آموزش : http://www.funcloob.ir/view/posts/22) بعدش اون عکس رو هم بزار توی یک آرشیو وینرار و روش پسورد بزار با این نرم افزار هایی هم که بقیه گفتن هم یک بار دیگه پسورد بزار آخر سی دی رو بزار توی یک کیف کوچیک و زیپش رو قفل کن و کیف رو هم بزار توی یک صندوق کوچیک و درش رو قفل کن و صندوق کوچیک رو هم بزار توی یک گاو صندوق و درش رو قفل کن گاو صندوق رو هم بزار توی انباری و درش رو قفل کن !!

جدیدترین ارسال ها

بالا