قطع صدای فیلم و ...

hamidhp

Active Member
با سلام

من پروژه ای ساختم که با کلیک روی دکمه ای به فریمی ( مثلآ 600 ) می رود و فیلم FLV پخش می شود ولی وقتی روی دکمه ی برگشت به فریم قبل کلیک می کنم هنوز صدای فیلم پخش هست ، چطور صدایش را قطع کنم

2. چطور می توانم از فزیم 1 موزیک در حالت پخش بگذارم ولی وقتی به فریم فیلم می رسد قطع و وقتی از آن فریم رد شد دوباره پلی شود

3. پیام خطای زیر مربوط به چی هست؟؟؟

Error # 1009 Cannot access a property or method of a null object reference

++Hadi++

Active Member
آیا یه لودر اون ویدیو پلیر رو لود می کنه . اگه بله باید قبل از رفتن به فریم مورد نظر ، اونو unloadAndStop کنید . اگه نه باید اون flv player قبلش استپ شه .

mohammadbasri

کاربر فعال
این خطا مال اینه که کد شما ، مووی کلیپ هاتون رو که کد باید روش اعمال بشه رو پیدا نمیکنه
احتمالا موقعی که به فریمی میرید که مووی کلیپ مروبطه در آن قرار نداره این کد ظاهر میشه و هنگام وجود مووی کلیپ مشکلی ندارید

hamidhp

Active Member
import flash.display.MovieClip;

var flv:MovieClip = MovieClip(getChildByName("flv_mc"));

home.addEventListener(MouseEvent.CLICK, fhome1_ClickToGoToAndStopAtFrame);

function fhome1_ClickToGoToAndStopAtFrame(event:MouseEvent):void
{
flv_mc.flv1.stop();
gotoAndPlay(561);

}

-------------------------------
FLV می خواهم استپ شود

++Hadi++

Active Member
یعنی با stop شدنش ، صداش قطع نشد . شاید یه متدی جهت unload کردن یا unloadAndStop کردن داشته باشه .
در ضمن اگه یه وقفه هم با دستور setTimeout بدین تا اول قطع شه و بعد از یه مدت کم به فریم مد نظر بره فک کنم بهتر باشه .
بای...

yaa110

کاربر فعال
وقتی روی دکمه ی برگشت به فریم قبل کلیک می کنم هنوز صدای فیلم پخش هست
ابتدا SoundMixer را import کنید.
کد:
import flash.media.SoundMixer;

حالا این کد را به فریم مبدا یا کد دکمه بازگشت اضافه کنید.
کد:
SoundMixer.stopAll();
یه آبجکت دارید که Property مورد نظر شما را نداره و شما از اون Property استفاده کردید و یا ممکنه هنوز آبجکت ساخته نشده و از اون استفاده کردید.

چطور می توانم از فزیم 1 موزیک در حالت پخش بگذارم ولی وقتی به فریم فیلم می رسد قطع و وقتی از آن فریم رد شد دوباره پلی شود
در فریم فیلم Sync صدا در پنل Properties را روی Stop و برای فریم بعدی و فریم مبدا روی Start بذارید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا