قسمت پرسش و پاسخ فارسي شد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا اين قسمت FAQ يا پرسش و پاسخ كه من در اين انجمنها با عنوان راهنماي اين انجمن نوشتم هم توسط دوست عزيزمون alicivil فارسي شد..

http://www.majidonline.com/modules.php?name=Forums&file=faq

البته من هنوز اينو در فايلهاي اصلي farsp phpBB قرار ندادم..چون گذاشتم كه با تمام كاردن قسمت فارسي شده ادمين سايت و با ورژن جديد اين برنامه همه با هم بدم بيرون..

راستي اگر كسي روي قسمتي از فايلهاي زبان اين برنامه كار كرده يك ندايي به ما بده كه اونها رو هم اضافه كنيم به فايل زبان

مخلصيم

مجيد

ied

Member
lang_admin.phpفارسی شد!

سلام برات آفلاين گذشاتم قسمت ادمين رو فارسي كردم لينك رو دادم!يا علي مدد :lol:

MnavidM

Active Member
Re: lang_admin.phpفارسی شد!

با سلام

ied گفت:
سلام برات آفلاين گذشاتم قسمت ادمين رو فارسي كردم لينك رو دادم!يا علي مدد :lol:

فعلا آقا مجيد نيستند. شنبه بر مي گردند. :wink:

ShirShah

Member
قبل از اين من به اون قسمت سر زده بودم كه فارسي بود....

بهر حال دست مجيد خان درد نكنه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

ied جان ممنونم افلاينتو الان خوندم و دانلودش كردم هنوز نرفتم ببينمش اما انشالله كه رديفه ..
دستت درد نكنه..

راستي بچه ها نسخه بعدي phpBB Farsi رو كه بديم بيرون رو ديگه با نام خودم نميدم. چون همه زحمت كشيدن .. و توي FarsiProjects قرار ميدمش و تمام كسايي كه زحمت كشيدن اساميشونو مينويسيم..
راستي كسي تمپليت ممپليت فارسي نكرده؟!

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
Majid گفت:
سلام

ied جان ممنونم افلاينتو الان خوندم و دانلودش كردم هنوز نرفتم ببينمش اما انشالله كه رديفه ..
دستت درد نكنه..

راستي بچه ها نسخه بعدي phpBB Farsi رو كه بديم بيرون رو ديگه با نام خودم نميدم. چون همه زحمت كشيدن .. و توي FarsiProjects قرار ميدمش و تمام كسايي كه زحمت كشيدن اساميشونو مينويسيم..
راستي كسي تمپليت ممپليت فارسي نكرده؟!

مجيد
سلام. مخلصيم آقا مجيد.
چرا من دارم 8 تا تمپليت رو فارسي مي كنم. ولي فقط يه موردشون با شما اونم امكان فارسي نوشتن نستقل از سيستم عامله كه هر چي زور زدم بدتر شد( از راهنماي شما هم استفاده كردم نشد).
موفق باشيد
ممنون :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
كامي جان حاضر كه شد بفرست خودم اونشو رديف ميكنم

مجيد

ied

Member
سلام من اينترنت نداشتم مرتيكه اينترنتم رو خورد در ضمن كسي اگه نحوه فارسي كردن تمژليت رو بگه ممنون مي شم چون من خيلي بيكارم مي تونم براتون انجام بدم!يا علي مدد

kami_mz

Well-Known Member
Majid گفت:
كامي جان حاضر كه شد بفرست خودم اونشو رديف ميكنم

مجيد
سلام مجيد جان خوبي؟
آقا قالب ها تقريبا حاضره( حدودا18 19 تايي ميشه) فقط يه چيز مسخره توي 4 5 تاش وقتي زبان فارسي رو انتخاب مي كنم قالب راست به چپه وقتي انگليسي رو انتخاب مي كنم چپ به راست 8O مسخره اينه كه من دست به اين قالب ها نزدم تنها كاري كه كردم اين بوده كه فايل css اشونو دست كاري كردم ( اونم فقط براي عوض كردن Font به Tahoma). من كه مخم كار نمي كنه از چيه. شما اگه مي دوين بگو ما هم بدونيم.
موفق و پاينده باشيد :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
كامي جان دستت درد نكنه..

اما يك چيزي كه هست نبايد فقط فايل css رو تغيير بدي بايد تمام فايلهاي tpl رو هم تغير بدي و تيبلها رو RTL كني و ضمنا بعضي هاشونو هم تغيير بدي. ضمنا اون قسمتي كه توي فايل زبان هست و مال dircetion هستش رو بذار LTR باشه و RTL نكنش چون كه اگر اينكارو بكني اسكرول مياد سمت چپ كه زياد جالب نيستش

مجيد

kami_mz

Well-Known Member
سلام.خوبيد؟
من مي خواستم اين كارو بكنم اول اومدم css شو درست كردم بعد خواستم برم سراغ tpl ها يه امتحان كردم كه اين جوري شد. ولي بازم چشم ميرم جاهاي لازمو rtl مي كنم.
موفق و پاينده باشيد :wink:

Alirezaok

New Member
سلام
من مي خواستم در يكي از جملات يكي از فايلهاي زبان فارسي شده تغييراتي بدم وقتي اينكار را انجام دادم و ضبط كردم از يكي از خطهاي اين فايل اشكال مي گيرد. مي خواستم بپرسم شما با چه Editori اينكار را انجام داديد؟ من با frontpage و notpade كردم اينطوري شد.

kami_mz

Well-Known Member
سلام. بهتره باnotepad كار كنيد البته براي فارسي نوشتن وديدن. براي كاراي ديگه از مثلا ultraedit يا edit plus و... استفاده كنيد.
در مورد مشكلتون هم فكر كنم يكي از اين علامت ها را پاك كرديد:
کد:
' يا " يا ;
:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا