قرار دادن حروف کلمات در کمترین جای ممکن

سلام دوستان. ما توی بحث برش و کار با دستگاه لیزر فعالیت میکینم. نوشته ها مون رو در کارل می نویسیم بعد سعی میکنیم دستی اونا رو در کمترین جای ممکن قرار بدیم و بعدش برش انجام میدیم. سوال من اینجاس که آیا با کارل یا هر وسیله ی دیگه ای میشه حرفهای کلمات رو در کمترین جای ممکن قرار داد؟

fire1360

Member
دوست عزیز من خودم یه مدت تو کار طراحی واسه لیزر بودم میشه منظورتونو واضحتر بگین یعنی میخاین تو جاهای باریک مثه خودکار حک کنین؟

karezgraphic

Active Member
اگر منظور شما چیدن حروف در یک سطح میباشد شما بهتره به یک برش شبرنگی مراجعه فرمایید تا از نزدیک شیوه کار اونها رو ببینید که کمترین پرت رو در برش شبرنگ ایجاد میکنن

vahab21

New Member
سلام دوست عزیز شما می تونید با نرم افزار art cam حروف تون رو در کم ترین فضا به هم بریزین.

MeyGraph

دستیار مدیر انجمن گرافیک وکتوری
اکثر لینک های معمولی خراب هستن.
از تورنت باید دانلود کنید.
http://google.com/807cMD

ACTIVE

Active Member
سلام،
دوست عزیز من هم چند سالی رو با دستگاه های برش TrueTec کار کردم... بهترین نرم افزار واسه اینکار همون Corel Draw هستش... بله شما میتونید کاراکترها و هر اشیایی رو که مد نظرتون هست رو در صفحه در کورل قرار بدید و کنار هم بچینید و سپس مثله اینکه میخوایید پرینت بگیرید اونا رو به دستگاه برش بفرستید... حالا مدیاتون میتونه هر چیزی باشه مثله پلکسی یا فیبر یا هر چیزی...

موفق باشید.

lazercut

New Member
سلام به شما... بهترین روش برای انجام این کار استفاده از افزونه ایکات در نرم افزار کورل دراو هست که این کار رو به بهترین شکل ممکن و در کسری از ثانیه برای شما انجام میده... این افزونه رو از فروشندگان توی اینترنت تهیه کنید و نصب کنید و از قابلیت های بی نظیر دیگرش استفاده کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا