.: قالب وبلاگ همـــــــــراه با نظر سنجی :.

hami580

New Member
دوستان چند تا سوال داشتم ، امیدوارم که بتونید منو کمک کنید !
1 - من میخوام یه وبلاگ داشته باشم ولی نمیدونم کدوم یکی از ارائه دهنده های خدمات وبلاگ بهتره و دارای اعتبار بیشتریه !؟ ( بلوگفا ، بلاگ اسکای ، ورد پرس ، پرشین بلاگ ، بلاگر و ... ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 - موضوع وبلاگ هم در مورد بورس و بازارهای مالی + introducer broker و سرمایه گذاریه !!!!!

3- دنبال یه طرح خاص یا یه قالب با موضوع بالا هستم ؟

هر کسی از دوستان اگه اطلاعاتی در این زمینه داره که اولا چه نوع وبلاگی را Register کنم که همه جوره خوب باشه و هم طرح توپی در این زمینه داره و میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم راهنمائیم کنه ! ! ! ! ! :rose:
اگه سایتها و وبلاگهای خارجی رو هم که در این زمینه هستند برای گرفتن اتود و الگو اگه میشناسید معرفی کنید ممنون میشوم !!!!!

آخرین ویرایش:

hami580

New Member
یعنی یه بنده خدا پیدا نشد که بتونه به من کمک کنه ! :-?

نکنه کسی اصلان ......

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .

1 - بلاگفا معروف تر هست ولی میهن بلاگ قوی تر .
2 - با همشون میشه همچین وبلاگی ایجاد کرد .
3 - آماده وجود نداره و باید بدین یک نفر براتون طراحی کنه .

اینم یه بنده ، ما رو هم دعا کنید ، موفق باشید .

آخرین ویرایش:

hami580

New Member
e-boy عزیز حتما دعات میکنم >>>>>>>>> انشاالله یک در دنیا ، صد در آخرت ببری <<<<<<<<<< ممنونم ازت ولی
دنبال طرح خاصی هم میگردم !

sadel - shah از نظرت استفاده میکنم ...... نظر خودمم نسبت به wordpress میشه گفت مثبته !!!!!!!!

Mr.Steres

Active Member
وردپرس درگاه ورودش رو isp های ایرانی فیلتر کردن البته شاید برای شما درست باشه . اگر وبلاگی ساده و جمع جور ولی قوی می خواید بلاگر ... طرف ایرانی نیاد که فردا هارد می سوزه یا وبلاگت پاک می شه ، بسته می شه یا پر نظرات اسپمه ... برای رسیدن به بهترین حد انتظار هم باید خودتون طراحی کنید با بدید کسی که کار بلده براتون انجام بنماید ...

بموفقی 

hami580

New Member
نه ورد پرس مشکلی نداره ، باز میشه !

تا حالا سایت یا وبلاگی با موضوع کاری که گفتم دیدید ؟؟؟

اول میخوام نمونه سایتهایی که با این مضمون هستنو بیبنم بدش با یه طراح صحبت کنم !

shadel_shah

Member
ببخشید توی کوپی پیست ،از قلم افتاد..
ببین زیاد سخت نیست طراحی theme واسه این جور وبلاگ ا ..یه کوچولو photoshop و html میخواد !
اگرم نخواستی یه طراح پیدا کن واست طراحی کنه .فک نکنم هزینش زیاد بشه !

hami580

New Member
فدای تو :rose:

راستش photoshop و طراحی 2 بعدی رو بلدم ولی html کار نکردم و زیاد نخواستم دنبالش برم ولی میدونم مجبور بشم این کارم انجام میدم ولی واقعیتش پیدا کردن وبلاگ و سایتی که بتونه بهم تو اون زمینه و موضوع وبلاگ که گفتم یه الگو فکری بده میگردم ! بعدش میخوام ببینم کسی اصلا در این مورد کسی هست که بتونه کمکم کنه یا نه ؟

یه چیز دیگه من اگه یه theme از سایتهای خارجی بخرم بیشتر واسم می صرفه !
چون یه theme فول فلش واسم میخواد انتهاش 70 دلار آب بخوره ، ولی یه طراح تو ساده ترین حالت طراحی که شاید جالبم نشه ، 100 الی 150 میگیره !

نمیدونم نظر تو چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا