قالب فروم

the_boys3414

New Member
من از سايت شما يه قالب فارسي(subSilver_Farsi) دانلود كردم. حالا چطوري بريزم تو فروم خودم تا فرومم فارسي بشه؟:shock:

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
دوست عزيز شما با قالب فارسي نمي توانيد انجمن خود را هم فارسي بكنيد براي فارسي كردن انجمن بايد از فارسي ساز استفاده بكنيد .
نحوه ريختن و نصب قالب جديد در انجمن به شرح زير است:
ابتدا قالب را از فشرده خارج كرده و آن قالب به پوشه templates در محل نصب انجمن تان بريزيد.
سپس به كنترل پنل مديريت انجمنتان برويد و از قسمت "مديريت قالب ها" روي "اضافه" كليك بكنيد در صفحه جديد در مقالب نام قالبتان روي "نصب" كليك بكنيد و بعد اگر مي خواهيد تمام كاربراي به اجبار از اين قالب جديد استفاده بكنند بايد به از قسمت "مديريت عمومي" روي "پيكربندي سيستم" كليك بكنيد در صفحه جديد در مقابل "قالب فروم" از ليست كشويي قالب خود را انتخاب بكنيد و در زير اين گزينه در مقابل "همه كاربران از اين قالب استفاده كنند؟" گزينه "بله " را فعلا بكنيد و در پايين صفحه روي "ارسال" كليك بكنيد و سپي صفحه را رفرش بكنيد تا تغييرات را ببينبد.
توجه داشته باشيد كه اين گزينه ها در فارسي ساز مجيد مي باشد اگر شما از فارسي ساز ديگري استفاده بكنيد شايد نوشته ها كمي تغيير بكند ولي در عمل هيچ فرقي با هم ندارند.

آخرین ویرایش:

the_boys3414

New Member
از كجا فارسي ساز بگيرم آدرس لينكشو بدين لطفا
اين پوشه templates كجاست ؟

the_boys3414

New Member
مگه بايد انجمنو تو كاپيوتر سيو كنم؟ بعد اگه ميشه همون فارسي ساز رو آدرس دانلودشو بدين چون نتونستم دانلود كنم

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
دوست عزيز ما فرض مي گيريم كه شما مي خواهيد انجمنتان را در آدرس زير راه اندازي بكنيد
http://yourname.com/forum
و حال بايد شما فايل هاي مربوط به انجمنتان را در پوشه forum در هاستتان بريزيد در ميان همان پوشه هايي كه بايد به اين پوشه forum بريزيد كه پوشه با نام templates است .
اين همان پوشه است.
و اين هم لينك دانلود فارسي ساز:
http://phpbb.parsvpn.net/downloads.php?view=detail&df_id=32

the_boys3414

New Member
يك كم كامل تر توضيح بده من الان يه وبلاگ دارم تو بلاگفا چطوري فروم رو توش بريزم؟

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
دوست عزيز در بلاگفا كه نمي شود .
بايد شما يك دامنه و هاست بخريد.

آخرین ویرایش:
بسمن الله الرحمن الرحیم
با سلام
دوست عزیز شما این سایتی که شما نشان دادید نمی شود .
باید خودتان به هاست و دامنه داشته باشید که به پوشه های مربوطه دسترسی داشته باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا