ف ي ل ت ر شدن فلش

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
ساندویچ بدون همبر

یک سری بدون فلش باز میشه !!
یک سری بدون عکس باز میشه !!
یک سری سایت هم که اصلا باز نمیشه !!
.

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

دوستانی که با اجرای فایل های فلش در نت مشکل دارند

همونجوری که مرتضی عزیز گفتن شما پسوند فایل swf رو به هر چیزی که دوست دارید تغییر بدید مثلا Flash.msd مشکل اجرا شدن فلش حل میشه

موفق باشید

cxcx

New Member
ببخشید خوب نتیجه؟؟؟ این موضوع به سرور هم انگار ربط نداره چون خیلی از سایت های ایرونی که سرورشون تو خارجه فلش لود میشه توشون ! خیلی ها هم لود نمیشه مثه تبلیغات فلش تو همشهری راهنما ... دوستان اگه کسی واقعا میدونه چه خبره یه اطلاعی بده
اگه فیلتره باید واسه همه باشه نه بعضی ها من اصلا سر در نمی آرم ...؟؟؟!!!!
اگه کسی هم راهی بلده بگه .... یه چیزی که دست ما رو بگیره ... خلایق دستمون مونده تو حنا !!
این کار رو ول کنیم ؟؟؟ یعنی فلش کارش تو ایران تمومه ؟؟؟
این چه وضعیه آخه ؟؟؟
ما که دوستدار فلش هستیم و باهاش کار میکنیم، چه کنیم آخه ؟؟؟؟؟ گناه ما چیه آخه ؟؟؟؟

cxcx

New Member
بله دوست عزیزی راهنمایی کرد فقط کافیه پسوند فایل swf رو به هر چیزی که دوست دارین تغییر بدین لود میشه
به قول او دوست که خدا به ما صبر بده

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
راههایی برای رفع مشکل روی سرور ها توسط تنظیمات وب سرور هست (این راه حل توسط بنده ایجاد شده است و در هیچ منبع دیگری موجود نیست) ، البته اگر این مشکل ادامه داشته باشد ، پابلیک می شود.. در غیر این صورت به هیچ وجه انتشار داده نمی شود (به دلیل سوء استفاده هایی که می شود از آن نمود).
در این روش پسوند همان swf باقی می ماند...

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

UnknownUser

Well-Known Member
بله
راه حل دیگه برای این کار تغییر content-type هست که آقا بهروز عزیز هم بهش اشاره کرد
برای تغییر content-type برای swf می تونین از طریق control panel هاست قسمت add mime type این کار رو انجام بدین و برای swf مقدار Text/Plain رو تعیین کنین . در صورتی که Add Mime type در control panel موجود نبود با استفاده از .htaccess امکان این کار هست

آخرین ویرایش:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بله
راه حل دیگه برای این کار تغییر content-type هست که آقا بهروز عزیز هم بهش اشاره کرد
برای تغییر content-type برای swf می تونین از طریق control panel هاست قسمت add mime type این کار رو انجام بدین و برای swf مقدار text/plain رو تعیین کنین . در صورتی که add mime type در control panel مجود نبود با استفاده از .htaccess امکان این کار هست
البته این روشی که بنده گفتم کمی متفاوت هست ولی عملا کار اصلی همین هست :دی

به نظرم اگه به آدرس ایمیل سازمان شیلتریگ هم ایمیل بدیم شاید رسیدگی بشه
این روزها خیلی سریع رسیدگی می کنند(دیروز یک مورد داشتم و کمتر از چند ساعت رسیدگی شد...)

nalix85

New Member
Mime type رو كه فكر كنم نشه از كنترل پنلي كه به ما ميدن اضافه كرد. البته هنوز چك نكردم.
اين آدرس ايميل سازمان معظم فولتورينگ چيه ، يه ايميلي بزنيم شايد مارو بردن تو وايت ليست ، خيالمون راحت شد.
بابا ما ميخوايم دوزار كار كنيم نون حلال در بياريم ،‌ اگه گذاشتن.

Mohammad

Member
f i l t e r [ a t ] d c i * i r

تو همون صفحات ــقــیلتر نوشته

آخرین ویرایش:

mahyar_ms

New Member
سلام منم به چنین مشکلی خوردم
این mimtype که گفتین قابل تغییر که نیست فقط امکان تعریف نوع جدید وجود داره
دوستانی که گفتن extension رو تغییر بدیم میشه کاملتر این مسئله رو توضیح بدن . یعنی با کانورتور یا با روشی که دوستان گفتن
اگر میشه راهنمایی کنید بخدا زندگیم خوابیده
ممنونم از همتون

nalix85

New Member
سلام منم به چنین مشکلی خوردم
این mimtype که گفتین قابل تغییر که نیست فقط امکان تعریف نوع جدید وجود داره
دوستانی که گفتن extension رو تغییر بدیم میشه کاملتر این مسئله رو توضیح بدن . یعنی با کانورتور یا با روشی که دوستان گفتن
اگر میشه راهنمایی کنید بخدا زندگیم خوابیده
ممنونم از همتون

mimetype دست خود isp هست و ما حق دسترسيشو نداريم. اونا هم كه عمرا تغييرش ندن.
تغيير پسوند فايل رو ميگفتن. يعني مثلا .swf رو به .png تغيير بديد.

اما............................
همه اين كارا كشكه. من يه جا خوندم كه كلا" تگ embed رو بستن و قرار هم نيست باز كنن. يعني با تغيير نام فايل درست نخواهد شد. اين كار هم روي يكي از سه روتري كه اينترنت رو به ايران مياره انجام دادن. يعني الان يه سري سايتها كه از اون دوتاي ديگه مياد بازه اما بقيه نه. به ISP بستگي داره. اين كار رو وزارت ارشاد و سازمان فولتورينگ هم انجام ندادن و كار بچه هاي بالاس. علت رو نمي دونم.
بدبخت شديم رفت...

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
mimetype دست خود isp هست و ما حق دسترسيشو نداريم. اونا هم كه عمرا تغييرش ندن.
تغيير پسوند فايل رو ميگفتن. يعني مثلا .swf رو به .png تغيير بديد.

اما............................
همه اين كارا كشكه. من يه جا خوندم كه كلا" تگ embed رو بستن و قرار هم نيست باز كنن. يعني با تغيير نام فايل درست نخواهد شد. اين كار هم روي يكي از سه روتري كه اينترنت رو به ايران مياره انجام دادن. يعني الان يه سري سايتها كه از اون دوتاي ديگه مياد بازه اما بقيه نه. به ISP بستگي داره. اين كار رو وزارت ارشاد و سازمان فولتورينگ هم انجام ندادن و كار بچه هاي بالاس. علت رو نمي دونم.
بدبخت شديم رفت...
دوست عزیز تا جایی که بنده می دونم تگ Embed را نمی شود بست!! و بسته هم نیست...

چند بار دیگر هم این اتفاق افتاده است و برای بار اول نیست... شما بر چه مبنایی می فرمایید قرار نیست باز کنند!!!
توهم توطئه هم نفرمایید لطفا" ...

در ضمت mimetype توسط هر سرور قابل تنظیم است و به ISP ربطی ندارد.

nalix85

New Member
ISP كه فقط جايي نيست كه ما ازش اينترنت ميگيريم بريم ايميل چك كنيم. ISP جاييه كه به سايت شما سرويس ميده.
اون هم تا اونجا كه من ميدونم mime type رو باز نذاشته هر كي بره برا خودش عوض كنه. دست خودشونه. اگه اشتباه مي كنم بفرماييد.
در مورد بستن embed هم من اون چيزي كه خوندم رو گفتم ، تخصصي ندارم ،‌ اما حالا كه ميبينيم بسته شده.
توطئه موطئه هم بيلميرم. اينجا همه چي زوريه ، نياز به اين چيزا نداره ! :) :lol:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
ISP كه فقط جايي نيست كه ما ازش اينترنت ميگيريم بريم ايميل چك كنيم. ISP جاييه كه به سايت شما سرويس ميده.
اون هم تا اونجا كه من ميدونم mime type رو باز نذاشته هر كي بره برا خودش عوض كنه. دست خودشونه. اگه اشتباه مي كنم بفرماييد.
در مورد بستن embed هم من اون چيزي كه خوندم رو گفتم ، تخصصي ندارم ،‌ اما حالا كه ميبينيم بسته شده.
توطئه موطئه هم بيلميرم. اينجا همه چي زوريه ، نياز به اين چيزا نداره ! :) :lol:
خوب شما فکر می کنم بهتر هست برای اطلاعات بیشتر در مورد ISP اینجا (Internet Service Provider )را مطالعه کنید... فکر می کنم نظرتون در مورد این جمله تون عوض بشه (ISP جاييه كه به سايت شما سرويس ميده.) !!!!!!!!!!
mimetype هم به راحتی توسط تنظیمات وب سرور که هر سایت به صورت جدا می تواند انجام دهد قابل تغییر دادن می باشد.
در ضمن چقدر خوب هست قبل از این که در مورد مطلبی چیزی بگوییم ، کمی درباره آن اطلاع داشته باشیم.

فقط خواستم که این مطلب باعث انحراف دید نشه ...

موفق و پیروز باشید

nalix85

New Member
در مورد ISP اشتباه از من بود. کلمه درست web hosting company بوده. منظور من این شرکتها بوده. تشکر میکنم که چشم ما رو به روی حقایق باز کردید.
اما در مورد mime type همونطور که دوست عزیزمون فرمودن ، فقط میشه اضافه کرد. دو نوع mime type داریم:
System MIME Types و User Defined MIME Types
به سیستمی ها که swf هم جزو اوناس نمیتونیم دست بزنیم چون دست web hosting هست. اما user defined ها رو میشه اضافه و کم کرد.
application/x-shockwave-flash swf

جدیدترین ارسال ها

بالا