فیلم ها و انیمیشن های جالب در مورد ربات های خانگی

saalek110

Well-Known Member
«CGI 3D Animation Short Film HD "Tea Time" by ESMA | CGMeetup» را در YouTube تماشا کنید
youtu.be/JpgL3URejVI

این انیمیشن خیلی جالب است ولی داستانش را نقل نمی کنم تا جذابیت آن کم نشود.

saalek110

Well-Known Member

معرفی بهترین فیلم های رباتیک و هوش مصنوعی | ۱۰ فیلمی که نباید از دست بدهید​

سالک: در مورد بعضی فیلم های این صفحه من نظری ندارم چون نمی دونم دیدم یا نه. فقط نقل قول کردم.
با فیلم های ترمیناتور و ماتریکس کار ندارم. به نظر من جزو فیلمهای روباتیک که مد نظر من است نیستند. من خودم ترمیناتور را روبات نمی دونستم ، شاید کمی تلاش شده بود اون را ربات نشون بده ولی برای من تداعی نشد. در ماتریکس ربات وجود داره و دنیا به دست ربات ها افتاده ولی من دنبال مرحله آخر الزمانی روبات ها نیستم. من می خوام ببینم اولین نسل روبات ها یا چند نسل اول روبات ها وقتی وارد زندگی ما می شوند چه شمایی ایجاد می شود.
من دنبال فیلمهایی هستم که نشون بده وقتی روبات ها واد زندگی ما می شوند چه خوبیها و بدیهایی داره.

فیلم من ربات ، از این صفحه اگر همونی باشه که من دیدم ، از فیلم های مد نظر من است.
روباتهایی شرکتی تولید انبوه شدند و در خدمت مردم قرار گرفتند. حالا چه سو استفاده هایی از اونها میشه بحث میشه.
مثلا بحث هک سایتها بعد اختراع اینترنت بوجود آمد و قبلش شاید در ذهن ها نبود.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member

معرفی 8 فیلم جذاب با موضوع رباتیک​

کلیک
click.ir/newsfeed/best-robotic-movies/

فیلم بیگ هرو ، بعضی شماها را خوب نشان می داد ، مثل جنگ ربات ها ولی بقیه فیلم اکشن و به نظر من کم ارزش بود. البته از بعد اکشن امتیاز خاص خود را داشت ولی از لحاظ ایجاد بینش در مورد نقش ربات ها در زندگی آینده انسان حرفی برای گفتن نداشت. ولی قسمت مسابقه ربات هایش برای من جالب بود. چنین مسابقاتی همین حالا هم وجود دارد.

saalek110

Well-Known Member
25 فیلم سینمایی برتر با موضوع داده کاوی، هوش مصنوعی و فضای سایبر (با دوبله فارسی)

جدیدترین ارسال ها

بالا