فقط استاد بياد تو ....

عليكم السلام ....
فاشيست جان مبارك باشه – ايشالله عروسي بچه ها ... (گرچه خيلي خيلي خيلي ديره ولي بازم مبارك)
خب از استادن گرافيك مخصوصاً از اون چند تا استاد خبره (اسم نميبرم چون تبليغات محسوب ميشه) تقاضا كه چه عرض كنم لطف كنن و يه آموزش دقيق و حرفه اي در مورد :

طريقه انداختن ترك (منظور همون ترك ديوار) روي صورت اونم به صورت خيلي قشنگ و زيبا كه اصلاً تابلو نشه ....
آموزش خون مالي كردن صورت + اون قسمت ترك بالايي

در مورد اين خون مالي خيلي بچه ازم سوال كردن ولي منم خودم خيلي گيج شدم – بعضي از بچه ها ميپرسيدن كه از چه قلم مو توي فتوشاپ استفاده كنيم كه شبيه با پاشين خون بياد ؟
راستش رو بخوايد من هر چي گشتم و امتحان كردم چيزي نظرم رو جلب نكرد و به اين اميد اومدم اينجا كه شايد كسي جوابي بده . بهمون بگه اين كار احتياج به پلاگين داره يا چيز ديگه اي .....
خلاصه مخلص تمامي بچه هاي قديمي و جديد مجيد آنلاين هستم ....
راستي ديشب سايان يه همتون سلام رسوند و گفتم كه بگم حالش خوبه جاي نگراني نيست ...
منتظر جواب هستيم ...
راستي كسي از آبتين خبر داره ؟ من هر چي بهش پي ام ميزنم جواب نميده ؟
...

iman.prs

Active Member
ببخشيد كه استاد نيستم ولي اينجام !! .. تو قسمت ابزارهاي همين جا .. يه تاپيك زده شهرام به اسم .. "به خاطر يك مشت براش" توي اون پر از اين جور براش هاست .. حتما به نتيجه ي دلخواه مي رسي ! ...

سايان هم كه اين زيره هستش! ..!!!
آبتين هم فعلا مفقود الاثره !! ...

ToFaN

Well-Known Member
عزيزم كاره خيلي مشكلي نيست با براش كارت راه ميوفته
من يه عكس رو (‌اگه پيدا كردم )‌ با بروش زدم رو صورتش فكر ميكني اينو يه ساعت يه 20 نفري گرفتن زير كتك
اگه پيدا كردم عكس با براش رو حتما برات ميزارم تا ببيني چه كاره اسونيه
البته بايد تا حدي حرفه اي باشي كه يه خورده دست كاريش كني كه ضايه نشه كه اونم به نطر من اموزش نمي خواد
در ضمن به نظر من اين جور سوالاتي رو در قسمت سوالات و در خواست ها بزني بهتر باشه
در خدمتم

اينم لينكه همون براش ها
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=31515

آخرین ویرایش:

FashisT

Active Member
اقا ما چاکرتیم
23.gif

عزیز فکر نکنم نیاز به استادی یه خواد چون همونجر که طوفان گفت اگه براشش باشه که حله درباره ترکخوردن و اینجور چیزها همون تاپیک براشها فکر کنم کارتو راه بندازه ولی برای براشهای خون من فردا همه براشهای خونی رو زیپ میکنم و میزارم برا دان
14.gif

فعلا
13.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا