فروش 2000 مگابایت هاست لینوکس

iriali

New Member
با سلام خدمت دوستان
باید عرض کنم که بنده قصد فروش 2000 مگابایت هاست لینوکس رو دارم و امکانات هاست هم در سایت شبکه فناوری و اطلاعات سایه موجود هست.(www.prohosting.ir ) و امکاناتی همچون باز بودن پورت 2086 و امکان استفاده از Whm .

قیمت پایه 68000هزار تومان که نصف قیمت خود ارائه کننده هست و عالی هم هست و دیگه این که خورد خورد هم میفروشم

30 گیگابایت پهنای باند ماهیانه

اکانت Sub Domain نامحدود

اکانت ایمیل نامحدود

اکانت FTP نامحدود

بانک اطلاعاتی نامحدود

پشتیبانی 24 ساعته

به روز رسانی کلیه نرم افزار های سرور به صورت هفتگی.

پشتیبانی 24 ساعته شما جهت رفع مشکلات احتمالی (حتی در ایام تعطیل).

فعال سازی سفارش شما در کمتر از 1 ساعت (در هر زمان از شبانه روز).

راه اندازی مجدد هاست ، در صورتی که بخواهید هاست خود را حذف و مجددا راه اندازی نمایید (رایگان).

پشتیبان گیری از اطلاعات شما به صورت FTP Backup بر روی سرور دیگر : هر 10 گیگابایت 15000 تومان.

متصل کردن دامنه دیگر به وب سایت شما: هر عدد 1000 تومان ، قیمت به صورت نامحدود : 10000 تومان.

نصب و راه اندازی CMS های عمومی بر روی هاست شما : هر سرویس 8000 تومان.

دارای پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته و به صورت آنلاین و خدمات فنی متفاوت میباشد. کلیه سرور های ما از نظر نرم افزار و سخت افزار از آخرین تکنولوژی روز بهره مند میباشند.

مجموعه های ما بر روی قویترین و پرسرعت ترین سرورهای مستقر در دیتاسنتر های هلند ، آمریکا ، کانادا نصب و راه اندازی شده که با مستندات کامل و آنلاین می باشند. کلیه سفارشات شما ظرف مدت زمان 1 تا 24 ساعت کاری انجام شده و پشتیبانی سرویس ها از طریق ایمیل ، Chat ، SMS ، تلفن (خط ثابت و همراه ) حتی در ایام تعطیل امکان پذیر است.

البته این نوشته مربوط به خدمات این سایت هست و من فقط میخوام این 2000 مگابایت هاست لینوکس رو بفروشم همین

منتظر پیشنهاد قیمت های شما هستم .
با تشکر

irlogo

Active Member
شما همه جا می آیید و این گونه تبلیغ می کنین ! اگه اشتباه نکنم

iriali

New Member
خوب دوست گرامی اگر شما به عنوان مثال یک سیدی رام داشته باشی بخوای بفروشی چکار میکنی در ضمن من همین 2گیگ رو بیشتر نمیخوام بفروشم .
در ضمن قیمت 40 هزار تومتن شد حالا دیگه چه کسی بخره چه نخره آخرین قیمت بود و عمرا کسی با این قیمت بده تازه با این امکانات

لطفا به این ایمیل درخواست خودتون رو بدین

[email protected]
با تشکر

آخرین ویرایش:

irlogo

Active Member
من فکر می کردم شما بدین روش تجارت می کنین ، یعنی با این روش هاست می فروشین به تعداد زیاد

iriali

New Member
با سلام
دوست گرامی فقط همین هاست رو میفروشم و بس دیگه هم همچین کاری نخواهم کرد

iriali

New Member
در مورد تعداد دامین نامحدود هست. کلیه امکانات نامحدود هست و دامین هم به همین شکل هست.

aloo

Active Member
سلام آقا به سايت ما يه سر بزن
ميخام ببينم ميتوني به ما كمك كنيد
تو امضام و فرومم داريم

iriali

New Member
با سلام
دوست گرامی منظور شما رو از کمک متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدین شاید تونستم کمک کنم
با تشکر

aloo

Active Member
آقا پهناي باندي كه گفتي براي فرومي مثل فروم مجيد انلاين كم نيستش
من ميخوام بخرم ولي سر پهناي باند موندم مي ترسم براي سايت كم بيارم
به هر حال يكي
يه چيزي بده دستمون باشه
الان براي فروم مجيد انلاين چقدر پهناي باند نيا زه در ماه

iriali

New Member
دوست من پهنای باند 20 گیگ هست حالا دیگه باید خودتون ببینید جواب میده یا نه ولی شما به ارائه کننده هاست برین که لینکش رو پست اول گزاشتم و در موردش ببینید جواب شما رو میده یا نه .

iriali

New Member
با سلام
دوستان به این پست توجه کنید که مدیر این هاست دادن البته توی یک فورم دیگه که یک خریدار اطلعات خواسته بودن و ایشان هم محبت کردن و اطلعاتی دادن

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

من مدیر Prohosting هستم. باید ببخشید اینجا رو دیر دیدم.
این دوست ما همون طور که گفتن این هاستو در مسابقه برنده شده اند.

مهم نیست قیمت فروش ما چقدره؟ هر قیمتی که گفتند میتونن بفروشن و ما پشتیبانی کامل شما رو به عهده میگیریم. لازم به ذکره اگر کل 2 گیگابات رو خریداری کنین ، امکان ریسیلر بودن هم به شما تعلق میگیره.

کلیه امکانات هم نامحدود و لیستش تو سایت هست.

اگر سوالی بود با info [at] prohosting.ir تماس بگیرید. من وقت نمیکنم سر بزنم به همه جا

جناب iriali اگر کوتاهی در تایید شما کردیم ببخشید. اگر جایی نیاز بود که ما وارد صحبت بشیم به من ایمیل بزنین انجام وظیفه میشه.

آقای irancms از این که مشکلی پیش اومد این وسط من رو ببخشید. خرید شما یک ساله هست و میتونید با ما تماس بگیرید در این مورد و اگه سوالی دارید. در مورد حواله زدن مبلغ و ... با این دوست عزیزمون تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.
جاوید باقرزاده
www.Prohosting.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا