فروش ويژه بهاره

BetaMaster

Member
اين سئوالو تو PM پرسيدم ، ديدم اينجا مرتبطه مطرح مي كنم :

نمي دونم چرا شركت هاي ايراني اينقدر كاربر رو اذيت مي كنن ، يكي فلان ويژگي رو نمي ده ، يكي كم ميده يكي پول مي گيره ميده (البته منظورم شما نيستيد)

مثلا بعضي جاها ميگه ديتابيس نامحدود ، فقط تعدادش نامحدوده ، 10 -15 مگ ميده فقط واسه ديتابيس ! بعضي ميگن فقط چند تا ديتابيس !!! يكي ديدم واسه پارك دامين زدن هم پول مي گرفت !

مشخصات شما خيلي خوبه ، احتمالا اگر ادان دامين هم نامحدود بود خودم مشتري بودم !

خوب حتما دلايل خودتونو داريد كه ميخوايد الن توضيح بديد ! :wink:

parsgibit

Member
بعضي از سرويس ها رو دليلي نميبينم كه بديم !
صادقانه بگم ! ادان دامين دادن فروشو كلا كم مي كنه ! خلاصه و مفيد !! راست حسينش بود :))

aloo

Active Member
parsgibit ببخشيد بنده يه چند روزي وقت ندارم (براي انتقال سرور و دنگ و فنگش)
من سفارش رو مي دم در سايت و براي كارهاي جزئي يه هفته ديگه هستم
راستي براي انتقال سرور شما خودتون انجام مي دين
ما هم انجمن داريم و هم سايت اصلي

maysam.m

Well-Known Member
من هم میخوام از شما هاست بگیرم برای من هم قیمت ها را در پیغام خصوصی اگه اشکالی نداره بفرستید در ضمن آیا نمایندگی شما در تهران است؟
موفق باشید

parsgibit

Member
راستي براي انتقال سرور شما خودتون انجام مي دين
ما هم انجمن داريم و هم سايت اصلي

بله ما براتون انتقال ميديم.
اگر دسترسي به اس اس اچ هم دارين كه چه بهتر !

من هم میخوام از شما هاست بگیرم برای من هم قیمت ها را در پیغام خصوصی اگه اشکالی نداره بفرستید در ضمن آیا نمایندگی شما در تهران است؟
موفق باشید
قيمت هاي پلن ها رو مي تونيد اين جا ملاحظه كنيد :) ------> http://parsgibit.com/host.php
-خير

موفق باشيد

mryroot

Member
ممنونم از مدیر عزیز انجمن هاستینگ که طرفداری پارس گیبیت رو می کنه واقعا که!!!!!!!!
همه مثل همن!!!!!!!!!

Mrx

Active Member
ممنونم از مدیر عزیز انجمن هاستینگ که طرفداری پارس گیبیت رو می کنه واقعا که!!!!!!!!
همه مثل همن!!!!!!!!!
با سلام

من طرفداري كسي رو نكردم

دعوا و توهين و صحبت در مورد چنين موضوعاتي در يك تاپيك درست نيست و به صورت ديگري انجام بديد

ممنون ميشم

موفق باشيد

مهران !

Mrx

Active Member
با سلام

ميبينم كه كي داره اسپم ميكنه عزيز

لطفا دست از اين كاراتون برداريد ! در غير اين صورت با شما برخورد جدي ميشه

موفق باشيد

Mrx

Active Member
با سلام مجدد :)

كاربران mryroot و sabaservers با توجه به تذكراتي كه داده شده بود...

دسترسي كاربري اين دو براي هميشه بسته شد

موفق باشيد

مهران !

tack

Banned
همه کابرایی که فروش هاست میکنن رو یه دفه بن کنید راحت شید دیگه

( البته این گفتم چون میدونم اینجا آزادی بیان هست )

amir_crash

New Member
سلام به کاربرای فهیم مجید آنلاین و مدیر محترم انجمن. به نظر من در سایت هایی مثل مجید آنلاین با این وسعت هیچ چیز به اندازه ی عدم اعتماد کاربران به سایت نمی تونه ضربه زننده باشه. باید اصل بر این باشه که هیچ پستی حذف نشه و هیچ کاربری رو هم غیرفعال نکنن. مگر این که واقعا شرایط غیرقابل تحمل بشه. حتی اگر کسی هم اومد مثلا اتهام نامربوطی به من زد اگه من به درستی از خودم دفاع کنم کاربرا می تونن تشخیص بدن که حق با کیه. پس باید قضاوت رو به عهده ی اون ها گذاشت. من نه parsgibit و نه mryroot و sabaservers رو می شناسم و نه می خوام از کسی طرفداری کنم. نظر شخصیمو گفتم. شاید هم واقعا شرایط برای مدیر انجمن غیر قابل تحمل شده بوده.

parsgibit

Member
همه کابرایی که فروش هاست میکنن رو یه دفه بن کنید راحت شید دیگه

( البته این گفتم چون میدونم اینجا آزادی بیان هست )
كه اين طور ... ننه قمر ... (پست ها تون بخون تو تاپيك ها تا بفهمي منظورمو) ننه قمر... :) راستي من نفهميدم لكنت زبونتون خوب شد يا نه ؟!!! تفلي آقاي علوي! راستي ، از كاربر فحاش هم كه تشكر مي كنيد :))) http://i29.tinypic.com/oapvms.jpg !! (آف تاپيك بود !!)

سلام به کاربرای فهیم مجید آنلاین و مدیر محترم انجمن. به نظر من در سایت هایی مثل مجید آنلاین با این وسعت هیچ چیز به اندازه ی عدم اعتماد کاربران به سایت نمی تونه ضربه زننده باشه. باید اصل بر این باشه که هیچ پستی حذف نشه و هیچ کاربری رو هم غیرفعال نکنن. مگر این که واقعا شرایط غیرقابل تحمل بشه. حتی اگر کسی هم اومد مثلا اتهام نامربوطی به من زد اگه من به درستی از خودم دفاع کنم کاربرا می تونن تشخیص بدن که حق با کیه. پس باید قضاوت رو به عهده ی اون ها گذاشت. من نه parsgibit و نه mryroot و sabaservers رو می شناسم و نه می خوام از کسی طرفداری کنم. نظر شخصیمو گفتم. شاید هم واقعا شرایط برای مدیر انجمن غیر قابل تحمل شده بوده.
شما پس موافقيد كه يه كاربر قوانين سايت رو زير پا بزاره و چندين بوزر داشته باشه كه بن شده باشن :) ؟ (اين از مري روت)
و كاربري كه رسما فحش ميدن :)) !! (صبا سرورز)
يقين داشته باشيد كه رفتاري خارج از قوانين انجمن در اين انجمن داشتن كه پست هاشون حذف شده و ... و اصلا درست نبوده كه اون الفاظ توي تاپيك باشه .

tack

Banned
این رو هم بگم اصلان دوست ندارم اینجا محیط کل کل بشه ، با پارس جیبیت هم به هیچ وجه این جا من کل کل ندارم

اینا رو نوشتم نرید الکی از هر جای بی اعتباری هاست یا دامنه بخرید فقط خواستم اطلاعاتی به دوستان بی تجربه بدم که نیوفتن اول کاری تو چاه .:crazy:

Mrx

Active Member
این رو هم بگم اصلان دوست ندارم اینجا محیط کل کل بشه ، با پارس جیبیت هم به هیچ وجه این جا من کل کل ندارم

اینا رو نوشتم نرید الکی از هر جای بی اعتباری هاست یا دامنه بخرید فقط خواستم اطلاعاتی به دوستان بی تجربه بدم که نیوفتن اول کاری تو چاه .:crazy:
با سلام

شما خودتون محيط كل كل رو درست ميكنيد و در تاپيك اسپم ميزنيد و نظم تاپيك از بين ميبريد

به دليل رعايت نكردن قوانين و اسپم كردن تاپيك دسترسي شما براي هميشه بسته شد

لطفا قوانين را مطالعه كنيد

موفق باشيد !

مهران

mdownloadcenter

New Member
اين يه هشدار به کل کسايي که مي خوان هاست يا دامين از اين جور جاها بخرن .

شما ها به چه حسابي داريد به اين سايت هاي فروش هاست اعتماد ميکنيد

اينا جوازي دارن پروانه کسبي دارن شرکتي دارن که ثبت شده باشه

هيچ هيچ و هيچ اينا ندارن اگه شما ها فردا پس فردا اٌمديد تو اينترنت ديديد سايتتون به فنا رفته اطلاعاتي که چندين هفته يا ماه يا حتي چند سال روي آپ کرديد به فنا رفت و دستتون هم به هيچ جا بند نبود ديگه به جوز افسوس کاري نميتونيد بکنيد

مثل خود من که در پارس جيبيت اکانت داشتم ( هاست + دامنه ) ( هرکي ميخواست اطلاعات دقيق تري داشته باشه به هم بگه براش پست ميکنم چون نميخوام آبرو بنده خدا رو ببرم )

خب شايد دست من به جايي بند بود بايد 100 + تومان پول دادگاه ميدادم تا اين بچه رو بکشونم به دادگاه ولي همش من 20 - 30 تومان هزينه کرده بود عاقلانش اين بود که بي خيال بشم فقط تونستم به کمک علوي يک اکانتمو پس بگيرم -= يه دامين هم هنوز دست اين علي 4 شاخه -= خب بگذريم

منظور اصلي من اين بود 10 تومان 5 تومان پولي والا نيست و خصاصت نکنيد پايه سايتتونو يه جاي درست حسابي بنا کنيد

اين تجربه ميگم که شما ها عزيزاني که ميخوايين هاست بخرين از هر جايي نخريد فقط از جاهاي معتبر که يه شهرتي داشته باشند يا حد اقل يه شماره ثبت شرکت ( شما داريد پول ميديد حق شماست که تخقيق کنيد )

من به هيچ وجه نميگم سرورا اين 4 شاخ بده ميگم به صاحبش نميشه اطمينان کرد همين .

--------------------------------

mdownloadcenter

New Member
من نمیدونم این 4 شاخ به شما ها چه قده پول داده یا هرکسی کاربر ویژه بشه این امکانات براش فراهم میشه

که هر اراجیفی و دهن کجی ها رو بکنه ولی به اون حتی تذکر هم ندین ولی امثال منو الکی بن کنید

شتید هم هم ولایتی تونه دارین دفاع میکنید ازش

اینجا باید می شد مشهد هم ولایتی نه مجید انلاین 90 درصد از کاربرا مشهدی :wink:

خب باید هم از اون دفاع کنید

چون پول داده کاربر ویژه شده

این اولین بارمه که بعد از چندین چند سال یه فرم همچین کاری میکنه کاربر ویژه درست میکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا