فرم Feedback ...

erfana

New Member
سلا م
من تازه واردم و فرانت پيج رو هم تازه شروع كرده ام مي خوام يك فرم فيد بك در سايتم بزارم
لطفا راهنماييم كنيد هر چند مي دونم قبلا گفته شده اما من نه كد آماده اش را مي خواهم نه
طريقه نوشتن را چون من هيچ زباني وبي نمي دونم
قبلا از هر كسي كه كمكم كنه تشكر مي كنم :wink:

saman_sweden

Active Member
دوست عزيز ورودتان را به انجمن تبريك مي گويم
از كجا مي دونيد اين مسله قبلا در انجمن گفته شده است من براين مظنون مي شوم كه شما قبلا عضو انجمن بوده ايد البته تحقيق مي كنم درصورتي كه حدس من درست باشد تمام دسترسيهاي شما قطع ميشود
در پاسخ سوالتان تمام فرم هاي فيد بك از برنامه هايي مانند java , php , asp پيروي مي كنند در مورد هر كدام بخواهيد من يه سورس كوچك ميتونم در اختيارتان بگذارم شما بايد بدونيد هاست شما كدام سرويس را ساپورت مي كنه تا سورس برنامه مربوط به اونو در اختيارتان بگذارم

قوانين انجمن را لطفا بخونيد

iRWEBDES

Active Member
منم تا اونجا كه در توانم هست كمكتون ميكنم ولي بهتون پيشنهاد ميكنم طبق گفته ي شما كه خودتون تازه كاريد از سايتهايي مثل www.bravenet.com خدمات بگيريد

مهرداد كوهي

erfana

New Member
آقاي سامان چرا منو مواخده مي كنيد من قبلا تو اين سايت اومده بودم و هرچه سعي مي كردم نمي تونستيم عضو بشم و لي مي تونستم اين پرسش و پاسخها را بخونم بعدشم مگه اين خلافه!
در ظمن اگه مي تونيد كمكم كنيد
آيا اين فرمهاي كه گفتين رو مي شه با فرانت پيج به صفحات اچ تي ام ال خودم پيوند بزنم يا نه؟ منتظرم

سلام دوست عزيز
براي ايجاد يك فرم فيد بك در وب خود بايد ابتدا وبتان را باز كنيد و سپس به روش زير عمل كنيد:
File>New>Page or Web بعد از قسمت سمت راست صفحه كه بعد از اين كار ظاهر مي‌شود Page Templates را انتخاب كنيد. سپس از كادر ظاهر شده Feedback Form را انتخاب كنيد.
موفق باشيد :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا