فراموش کردن پسورد فایل WinRAR

limooshirin

Member
سلام بر دوستان
چطوری میشه فایلی که rar شده و پسوردش رو فراموش کرده باشی ، باز کنی ؟
آیا نرم افزار مخصوصی داره که قفلش رو بشکنه؟ یا روش دیگه ای داره
خواهشا راهنمایی کنید .
ممنون از همگی

yekmosafer

Active Member
نرم افزار که داره ، ولی چه فایده ! من یه بار همچین مشکلی رو داشتم از یه برنامه پسورد شکن استفاده کردم 3 ساعت واسادم و 6 میلیون پسورد رو تست کرد ولی باز نشد ! پیشنهاد می کنم قیدشرو بزنید

javadkaafar

New Member
سلام عزیز ، نه هیچ راهی ندارید مگر اینکه پسورد رو به یاد بیارید ، اگر زیپ بود میشد یه کاریش کرد ، پسورد اگر 4 کاراکتر باشه یه روز طول میکشه رمز پیدا بشه ولی اگر 8 کاراکتر باشه بیشتر از 4 الی 5 سال میکشه ، محظ اطلاع بگم یه فیلی رو یه نفر در روسیه رمز گذاری کرده که الان حدود 50 سال هست که با ابر کامپیوترها دارن سرچ میکنن ولی فعلا موفق نشدند . یه ذره فکر کن ایشاله یادت میاد.

the_king

مدیرکل انجمن
محظ اطلاع بگم یه فیلی رو یه نفر در روسیه رمز گذاری کرده که الان حدود 50 سال هست که با ابر کامپیوترها دارن سرچ میکنن ولی فعلا موفق نشدند.
50 سال پیش هنوز فایل به این مفهومی که الان داریم وجود نداشته، چه برسه به اینکه کسی بخواد با شیوه های
ابتدایی اون زمان رمز گذاری اش بکنه و تازه رمز گذاری اش هم 50 سال دوام بیاره.

javadkaafar

New Member
اولا شما دارین میگین زیپ ریکاوری نه Rar دوما شما از کجا میدونین فایلی به این مهمی وجود نداشته؟ سوما اگه خیلی مطمئنی نرم افزاری که پبشنهاد کردین پسورد رو پیدا میکنه من یه فایل rar بفرستم شما پسوردش رو پیدا کن، در غیر این صورت اطلاعات اشتباه به مردم نده لطفا

اگه تعداد کاراکتر های رمزت کم باشه و حدودشون رو بدونی شاید بتونی رمزشو در بیاری.مثلا نرم افزار Passware Kit یه الگوریتم مناسب برای این کار داره ولی به نظر من به دردسرش نمیرزه مگه این که چیز مهمی توش داشته باشی. با این حال همونطور که دوستان گفتن ممکنه خیلی طول بکشه.

http://rapidshare.com/files/416265597/Passware-Kit-Forensic-v10.1-Build-1986.rar

جدیدترین ارسال ها

بالا