فتوشاپ کاران حرفه ای کمک

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام. راستش من تو فتوشاپ صفرم و هنوز مقدماتیش رو تموم نکردم. من می خوام یک تکسچر از جنس این عکس که میبینبد بسازم. و نمی دونم چطور این کارو بکنم. یعنی می خوام یک قسمت از این آهن این عکس رو کپی بگیرم و گسترش بدم و یک تکسچر با ساز 2048 2048 بسازم. کسی می تونه کمکم کنه؟! یک آموزشی چیزی؟!

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خوب این عکس اولا که کیفیتش خیلی کمه و به درد کار شما نمیخوره و بعد از رندر کیفیت مناسبی رو ندارید
چرا از پک های تکسچر که روی سایتهای فارسی زبان یا خارجی share شده استفاده نمیکنید ؟
هم کارتون جلو میفته هم کیفیت بهتر هست
این روش یه جورایی سر هم بندی کردنه و وقتتون رو هم میگیره
برای یه سری ادیت ها و تغییر بافت مناسب هست اما برای این قسمت با این کیفیت نتیجه خوبی رو نمیده بهتون

2Masih

New Member
سلام دوستان راستش من نياز به يكي دارم كه توي كار فتوشاپ حرفه اي و با سليقه باشه كه بتونه از عكسهاي كه براش ميفرستم برام پوستر هاي حرفه اي شبيه اتليه هاي حرفه اي انجام بده و برام بفرست از طريق ايميل با كيفيت بالا تا بتونم به صورت تابلو ديواري چاپش كنم و بزنم به ديوار خونه و حركسي هم ديد بگه اينو كي برات روتوش كرده و يا كدوم اتيله برديش براي چاپ
هركسي اين كاره هست برام پيام خصوصي بفرسته و قيمت هر عكسي كه برام روتوش و اديت حرفه اي ميكنه رو بگه و يكي از كارهاي حرفه ايش رو برام بفرسته تا براش عكس هارو بفرستم

جدیدترین ارسال ها

بالا