فايل هاي جاوا

para2x

Member
سلام به دوستاي خوبم
آقايون آژاكس كار
ببخشيد شما كه سايتتون رو با آژاكس مي سازد مطمئنا يه تعداد فايل جاوا دارين كه همشون هم سبك نيستن
مثل همين پروتايپي كه سوال هم دربارش و كسي جواب نداد اين فايل رو 180 تا 190 كيلو هست چيجوري تويه سايتتون اينكلود ميكنين ؟اينجوري كه سايت اصلا بالا نمي ياد (خيلي حجمش ميره بالا)
ممنون ميشم يكي بگه چطوري و راه حلش چيه ؟
ممنون

peyman1987

Member
دوست عزيز فايلهاي جاوااسکريپت همونطور که ميدونين با پسوند js ذخيره ميشن. براي اجراشون هم هيچ راه ديگه اي جز دانلودش شدنشون وجود نداره. اين به برنامه نويس بستگي داره که با ترفندهاي مختلف و تيکه تيکه کردن فايلهاي جاوااسکريپت و مديريت اينکلودشون با زبان تحت سرور باعث بشه فقط کدهاي مورد نيازش لود بشن تا سرعت لود بالا بره.

para2x

Member
دوست من بالاخره شما بايد اين 180 كيلو رو دانلود كني
حالا چه تويه يه فايل باشن چه تو 10 تا ؟درسته ؟

peyman1987

Member
خوب نه درست نيست!!!!!

شما مثلا با کدهاي PHP چک ميکنين اگه آدرس اين صفحه ت مثلا صفحه Archive.php بود فقط اين 2 تا فايل لود بشن و اگه صفحه مثلا index.php بود اينها لود بشن اينجوري مجبور نيستي کل فايلها رو لود کني. در ضمن مگخ شما چقدر تابع جاوااسکريپت ميخواي بنويسي که حجمشون بشه 190 کيلوبايت؟؟؟؟؟

فايلهاي js چيزي بجز متن ساده نيستن ميدوني 190 کيلوبايت متن چقدر ميشه!!!!!!!!

para2x

Member
اين راه كه گفتين ، حق با شماست
ولي من مي خوام از protype استفاده كنم ، اون يكم سنگينه و دهن من صاف كرده

para2x

Member
دوستاي خوبم بالاخره هر جوري بود مسئله رو حل كردم
برا پروتيپ يه فايل 20 كيلويي پيدا كردم كه كمپرس شده همونه و خيلي سرعت لود رو بالا مي بره

پیوست ها

• prototype.zip
    9.7 کیلوبایت · بازدیدها: 15

para2x

Member
أوست خوب اينو كه گوگل نمي ذاره استفاده كنيم
ميگه اي پيت مال كشور هاي تويه بلك ليسته
شما چه جوري گرفتي؟

هر سه ورژن jquery را در یك فایل zip كردم میتونید استفاده كنید.
توصیه میكنم اگر Gzip بر روی سرور شما فعال است از نسخه jquery-1.2.1.min.js استفاده كنید چون در این صورت كمترین حجم (17 كیلوبایت) را خواهید داشت

پیوست ها

• jquery.zip
    52.5 کیلوبایت · بازدیدها: 15

جدیدترین ارسال ها

بالا