فارسي كردن قالب هاي ناك از ابتدا تا انتها

maisam84

Member
سلام به همگي

آقا پارسا من تو فارسي سازي قالبها يه مشكل دارم :

بعد از انجام همه كارهايي كه شما گفتيد تو صفحات بعدي ( يعني به غير از صفحه اصلي )
بلوك هاي سمت چپي كنار صفحات مياد . من ميخوام مثل قالبهاي فارسي كه استفاده ميكنم موقع ورود به صفحات ديگر غير صفحه اصلي بلوكها در سمت راست بيايند و بلوكهاي اصلي كه شامل لينكها و ... ميشود بيايند .
ميخوام تو همه صفحات سمت راست بلوكهاي سمت راست صفحه اولم بياد . در حالي كه اينطوري نميشه . دقيقا برعكس اين اتفاق ميفته يعني تو صفحات بعدي بلوكهاي سمت چپ صفحه اولم در سمت چپ مياد.

......................................................................................
در ضمن چطور ميشه يه همچين كاري رو تو ناك كرد ؟ ( به تصوير 1 نگاه كنيد )
يعني يه منوي ديگر كه همون منوي اصلي سايته كه با طراحي و ظاهر مورد نظر خودمان با يه تصوير و لينكها بالاي صفحه بياد ويا يه جاي ديگري مثل سمت راست بياد .

.....................................................................................
آقا اين مشكل تاريخ ميلادي رو چه جوري ميشه حل كرد .
اصلا چه جوري ميشه به تاريخ درج شده در بالاي سايت دسترسي داشت . و اگه اون ميلادي بود هجريش كرد ?
آخه تاريخ بالاي سايت من مشكل داره و به اين صورت مياد
..... يكشنبه 19 دي 1483

با تشكر از همه دوستان

پیوست ها

• pic_1.jpg
    pic_1.jpg
    31.4 کیلوبایت · بازدیدها: 55
سلام

1-يه سرچ تو انجمن به خدا ده بار گفتن بچه ها

------------------------------------------------------

2-شما راحت ميتوني فايل هيدر.اچ تي ام ال رو اديت كني يعني مثلاٌ فلش بذاري

------------------------------------------------------

3-اونم بچه ها گفتن بسرچ . اينو بگم كه بعضي تم ها تاريخ نداره

maisam84

Member
با سلام و تشکر از همه بر و بچه هاي با مرام مجيد آنلاين
مخصوصا آقا پارساي گل

maisam84

Member
با سلام

آقا پارسا این مقاله شما که حرف نداشت
ولی اگه رو فارسی سازی قالبهایی که بعضی از فایلهایی که شما گفتید رو ندارند هم یه توضیحاتی میدادی بد نمیشد
کامل کامل کامل میشد
چون این مقاله شما تو قالبهایی که این فایلها رو داشته باشند بیشتر کمک میکنه .
بعضی از قالبها فقط فایل theme.php رو دارند.

ممنون

:oops:

آقا اين كه كاري نداره فايل تم رو باز كن يه جا هايي نوشته تيبل وايد بين اونا rtl رو كه تو مقاله گفتم بذار اگه مشكلي داشتي بازم بگو :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا