فارسي كردن اينترنت اكسپلورر در win 98

farhad_s5

Member
amirnezhad گفت:
farhad_s5 گفت:
gootik گفت:
LOTFAN BE GHAVANIN E SITE YE NEGAHI BOKONID :wink: :roll:
بابا چطوري ميشه وين 98 را در اينترنت فارسي كرد؟
من سايت هاي فارسي رو نمي تونم ببينم؟!

ببخشيد ولي اين بيشتر به version اون IE كه شما استفاده مي كنيد بستگي داره ...
من بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟

amirnezhad

Member
دوست عزيز شما اگه از نسخه 5.5 به بالاتر اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد حتما بايد بدون مشكل سايتهاي فارسي (چه Unicode و چه 1256) رو ببينيد.

نسخه اي رو كه استفاده مي كنيد چك كنيد و اگه پايينتر از 5.5 بود اون رو ارتقا بدهيد، اينطوري بايد مشكلتون حل بشه!
اگه نشد بگو باز هم در موردش كمك مي كنم ...

farhad_s5

Member
amirnezhad گفت:
دوست عزيز شما اگه از نسخه 5.5 به بالاتر اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد حتما بايد بدون مشكل سايتهاي فارسي (چه Unicode و چه 1256) رو ببينيد.

نسخه اي رو كه استفاده مي كنيد چك كنيد و اگه پايينتر از 5.5 بود اون رو ارتقا بدهيد، اينطوري بايد مشكلتون حل بشه!
دستتون درد نكنه درست شد

amirnezhad

Member
farhad_s5 گفت:
amirnezhad گفت:

دستتون درد نكنه درست شد

خواهش مي كنم :)

iRWEBDES

Active Member
بابا جناب عسگر يعني چي چه جوري شما در اولين ارسالتون اومديد و در يك تاپيك كه جوابش مشخص شده داريد جو رو به هم ميريزيد
آقايون و عزيزاني كه تازه عضو ميشن لطفا قبلا قوانين سايت رو بخونيد بعد شروع به سپوال كردن بكنيد
آقاي عسگر با اينكه آقاي علي امير نژاد جواب اين سپوال رو كامل و بدون نقص دادن من هم يكبار ديگر جواب رو ميدم انشالله مشكلتون حل شه ....

بيبينيد سايتهايي را كه ما فارسي ميبينيم مانند همين سايت مجيد آنلاين با استاندارد unicode و يا 1256 كه استانداردهاي فارسي نويسي در صفحات وب هستند فارسي شده اند و فقط نسخه هاي اينترنت اكسپلالر با ورژن 5.5 به بالاتر اين استانداردها را ساپورت و پشتيباني ميكنند
ويندوزهاي 98 ( البته برخي از آنها ) از اينترنت اكسپلالر 5 برخوردارند و در نتيجه نميتوانند از اين استانداردها بهره مند شوند
اين مشكل را ميتوانيد با دانلود كردن اينترنت اكسپلالر هاي جديد تر از www.microsoft.com برطرف كنيد
موفق باشيد

مهرداد كوهي

جدیدترین ارسال ها

بالا