عکس انسان

Bertali

Member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

میخواستم چند تا منبع جهت دانلود عکس های انسان در فیگورهای مختلف مثل راه رفتن ، نشته و .... برای استفاده در کارهای سه بعدیم معرفی کنید . من خودم چیزهای زیادی گیر نیاوردم ، یعنی یه جورایی از داخل یک تعداد عکس دیگه برش زدم !

مرسی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خب منبع زیاده اما پولیه ...

شما باید این رو سرچ کنید :
Human Refrence for artist

LinkinForEver

خب منبع زیاده اما پولیه ...

شما باید این رو سرچ کنید :
Human Refrence for artist

Bertali

Member
منون از دوستان ولی مثل اینکه منظورم رو خوب ننوشتم من از این عکس ها میخوام .
url.jpg

Hidden Dragon

کاربر فعال
با سلام،

Bertali عزیز یه مقدار درخواست اولیه شما ذهن رو میبره سراغ یه موضوع دیگه

گفتم الان مجبور میشیم آدرس سایتهایی رو خدمتتون تقدیم کنیم پر از تصاویر مناسب 18 سال به بالا:lol:خب خدا رو شکر به خیر گذشت ....

به این نوع تصاویر اصطلاحا Cutout گفته میشه و در اینترنت تو زمینه های مختلف میتونید با این کلید واژه جستجو کنید و تصاویر انسان و ماشین و درخت و ... پیدا کنید

و در کارهاتون از اونها استفاده کنید ....

علی الحساب اینو داشته باشید ... اگه باز هم نیاز بود اعلام بفرمایید ...

http://xoio-air.de/category/textures/

موفق باشید

LinkinForEver

خب ، شما میتونید از Viz people استفاده کنید . این کلمه رو سرچ کنید . خیلی زیاد هست .

و اون هایی هم که نما از بالا دارند باید سرچ کنید Viz People Bird eye

همونطور که Hidden Dragon عزیز هم گفتند این عکس ها Cut out هستند اما شما نباید در فتوشاپ استفاده کنید .

من تکنیکی رو خدمتتون عرض میکنم که میتونه کمکتون کنه .

شما ابتدا عکس یک انسان رو با فعال بودن Transparent گیر بیارید .
در مکس با ابعاد پیکسل عکس مثلا 100 در 400 یک Plane ّبسازید و بهش مثلا ویری متریال بدید .
حالا نرم افزار Crazy Bump رو دانلود کنید یا میتونید از nDo2 یا Pixplant استفاده کنید و عکس رو تبدیل به Normal Map و Displacement map و Specular کنید .

سپس در ویری این مپ هارو به متریال نسبت بدید .

حالا وقتی اون انسان رو در هر جایی صحنه قرار بدید به شکل خیلی خوبی نور های صحنه رو میگیره و انگار واقعا تریدیه ...

امیدوارم کمک کرده باشه .

mohammad@er

Well-Known Member
خب ، شما میتونید از Viz people استفاده کنید . این کلمه رو سرچ کنید . خیلی زیاد هست .

همونطور که Hidden Dragon عزیز هم گفتند این عکس ها Cut out هستند اما شما نباید در فتوشاپ استفاده کنید .

در مکس با ابعاد پیکسل عکس مثلا 100 در 400 یک Plane ّبسازید و بهش مثلا ویری متریال بدید .
حالا نرم افزار Crazy Bump رو دانلود کنید یا میتونید از nDo2 یا Pixplant استفاده کنید و عکس رو تبدیل به Normal Map و Displacement map و Specular کنید .

حالا وقتی اون انسان رو در هر جایی صحنه قرار بدید به شکل خیلی خوبی نور های صحنه رو میگیره و انگار واقعا تریدیه ...

امیدوارم کمک کرده باشه .

حمید رضا جان میشه اینو بیه صورت تصویری بزاری ما هم استفاده کنیم.

خواهشاً.

Hidden Dragon

کاربر فعال
با سلام،

rmreza عزیز چند تا نکته

اول از همه اینکه ما خدا رو شکر کردیم که لازم نشد سایتهای 18 سال به بالا رو که بیشتر بدرد مدلسازی و تکسچرینگ میخوره رو معرفی کنیم که شما زحمتش رو کشیدی :wink:

ثانیا، دوستمون به دنبال تصاویر Cutout بودند، و بنده و LinkinForEver هم دوتا از سایتهای مناسب رو خدمتشون معرفی کردیم

ثالثا این سایتی که معرفی کردید اونقدرها هم سایت کاملی نیست و از اون مهمتر بخش بدرد بخورش پولیه و موضوعات رایگانش چنگی به دل نمیزنه

خلاصه اینکه دوستمون دنبال یه همچین سایتهایی ( http://www.sketchuptexture.com/p/cut-out-png-resources.html ) هستند نه یه همچون سایتهایی !!!

گفتم دور هم هستیم یکم شاد باشیم :green:

موفق باشید

rmreza

Well-Known Member
ممنون
تنکیو وری ماچ:green:
نکات جالبی بود .
من بهشون توجه نکرده بودم.

Bertali

Member

امیدوارم کمک کرده باشه .

به این روش چی میگن یک منبع بهم معرفی کنید

کاری رو هم که شما گفتید انجام دادم ولی متاسفانه کادر دورش که همون پلانه میمونه !

جدیدترین ارسال ها

بالا