علی/مقبره کوروش/3dmax

3D_Beginner

Banned
دوستان از ادامه کار منصرف شدم.موفق باشید. بعد از مسابقه دلیلش رو میگم.کارام همینا هستم و پست قبلی به عنوان آخرین کارم هست.

3D_Beginner

Banned
از همه شما ممنونم ولی کلی نا امید شدم آخه طرحی که انتخاب کردم 2 نفر دیگه هم دارن ! اگرم بخوام طرحی دیگه ای رو انتخاب کنم نمیدونم چی باشه بهتره واسه همین انصراف دادم. از نظر وقت مشکلی نیست فقط نمیدونم به غیر از این مقبره چی بسازم که تا حالا کسی انتخاب نکرده باشه اگه راهنمایی کنید و به نتیجه برسیم خوب ادامه میدم.

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
چرا ناامید؟؟ فضا سازیت که خوبه، وقت هم که می گی داری، پس چرا ناامید می شی؟ طرحت خوبه ها. کلی براش زحمت کشیدی. به نظر من لازم نیست عوضش کنی. می تونی بهترش کنی. ولی اگه دلت رو زده و حتما می خوای یه چیز دیگه بسازی، من پیشنهاد می کنم یه قسمت از طبیعت ایران رو بسازی که داد می زنه ایرانه. مثلا شالیزارهای شمال با یه کلبه به سبک خودشون. یا مثلا یه نما از محل زندگی ایلات و عشایر. یا حتی میدون نزدیک خونه تون. یا هر فضایی که خودت دوست داری. سخت نگیر، حتما می تونی هر چیزی رو به بهترین شکل بسازی. :wink:

hellboy3d

Member
سلام
می تونی یکم جادوییش کنی با نور و یه سری افکت ولوم لایت
مقبره رو دایرت متریال کن و بعد یه نور طلایی حالت هاله بنداز دورش
مقبره روی اب بزار که با ستون هایی از یخ که رو ی اونها خزه و گل وجود داره نگه داشته اسمان رو گرفته کن و یه نور که از اون وسط
ابرها زده بیرون و مقبره رو نشون میده
موفق باشی

3D_Beginner

Banned
hellboy3d جان سعی کردم چیزایی رو که گفتی اجرا کنم الان چطوره البته رندر آزمایشی هستش !
zloj5x.jpg

hellboy3d

Member
سلام
ممنون از اینکه یه نظر من توجه کردی داداشی
اره خوبه
اما 3 پایه بیشتر نباشه
اب ارم باشه
کوه نباشه
نمای دید باعظمت باشه از پایین به بالا
مه سفید باش
شمشیر درخشنده جلوی مقبره نشان دهنده ی مبارزه
فعلا
موفق باشی

kimia55

Member
كاره شما حرف نداره اما اون پرچم ايران اون بالا كلي حرف براي گفتن داره .

ايدتون بي نظيره

Sherlock_Holmes

Active Member
كارتون خوب شده...
فقط فكر ميكنم خورشيد زياد جالب نشده..
درباره اون پرچم هم نظري ندارم... آدم يه كم جا ميخوره !
30upn9j.gif

آرزوي موفقيت دارم براتون...

جدیدترین ارسال ها

بالا