علت طولانی شدن زمان رندر؟

mahmoudz

Active Member
سلام دوستان...خسته نباشید.
بنده برای بعضی از متریال هایی که استفاده می کنم از دیسپلیسمنت استفاده می کنم و زمان رندرم معمولا بیشتر اوقات زیاد میشه....
حتی با اینکه تنظیمات رو بعضی اوقات پایین می زارم باز زمان رندر بالاست...
آیا معمولا متریال های رئال زمان رندرشون بالاست یا به خاطر عدم ست کردن درست تنظیمات وی ری می باشد؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید...

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
این موضوع بار ها و بارها تکرار شده ، لطف کنید قبل از ساخت مبحث جتسجو کنید اما با این حال :
برای دیسپلیس منت به زودی اموزشی رو منتشر میکنم اگر دوست داشتید دنبال کنید ، اما به صورت خلاصه از مودیفایر Vray Displacement اسفتاده کنید ، اما این رو هم باید در نظر بگیرید مقیاس خیلی مهمه ، اگر سطحتون مساحتش زیاد باشه ، دیسپلیس منت شاید اصلا رندر نشه ... پس باید خیلی دقت بفرمایید .
اموزش تا هفته ی اینده منتشر میشه .

pendesign

Member
شما تنظیمات vray رو بالا گذاشتید و معمولا زمان بیشتری برای محاسبه طول میکشه. ساده ترین کار برای کاهش زمان رندر و test render گرفتن کاهش ابعاد تصویره. مثلا بجای 1500*2000 بزارید 640*480 یا حتی کوچیکتر. در قست IM پیشفرض رو روی low قرار بدید و HSph.Subdives روی 30. در قسمت LC مقدار subdive ها روی 500 بزارید. تو قسمت DMC Sampler مقدار noise threshold روی 0.1 قرار بدید و min samples روی 16 . این تنظیماتی که گفتم برای افزایش سرعت رندر و فقط رندر آزماشی هستن. موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا