علت اشکال در متن تبدیل شده فارسی استايل

سلام متن فارسی که کلاس فارسی استايل بهم میده در برخی جاهاش در متن بیخودی کاراکتر % در چندجای جمله وجود دارد. ممنون میشم راهنمایی کنید چه کار کنم که جمله ام درست نمایش داده بشه.
همچنین چطور میشه عرض این متن را. تعیین کرد و تغییر داد.

اين مشكل كه در سوال بالا مطرح كردم مهم نيست چون موقع خروجي و در گوشي ديده نميشه. ولي!!! مشكل اصلي ام با اين كلاس خوب ولي پر دردسر اينه كه مجبورم قبل از فراخواني كلاس فارسي استايل بايد عرض تكست فيلدي كه به كلاس فارسي استايل ميدم را مشخص كنم تا نره به حالتي كه نه اروري ميده و نه كاري ميكنه انگار يك حلقه نامحدود شروع ميشه و تمام هم نميشه. خلاصه بگذريم من براي اينكه از اين مشكل رها بشم حالتهاي مختلف را امتحان كردم و خلاصه مجبور شدم يه مقدار براي عرض اين تكست فيلد مشخص كنم. كه مشكل بعدي شروع شد. يكي اينكه ديگه نميتونم اندازه عرض تكست فيلد را به عهده تجزينه تحليل برنامه بگذارم كه خودش اندازه مناسب را بر اساس صفحه هاي مختلف گوشي تعيين كنه و لذا اندازه اي كه به من ميده مورد پسند نيست و مشكل اساسي اينه كه اگه تعداد كاراكترهاي هر خط بيشتر از اندازه خاصي بشه كه مثلا در يك لاين جا نشه همون مشكل حلقه بي پايان شروع ميشه و هيچ كاري نميكنه و فقط سي پي يو با تمام توان در حال پردازش درگير ميشه ولي كاري انجام نميده.
دوستان لطفا كمك كنند كه درسترين روش استفاده از اين كلاس فارسي استايل چيه. آيا اشكال در كلاس فارسي استايليه كه من دارم . كجا ميتونم اطلاعات دقيقتري در مورد اين كلاس به دست بيارم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا