طریقه حذف پس زمینه در ادیوس

vahid4251

New Member
1 سلام بچه ها میخوام ببینم چطور میشه توس ادیوس پس زمینه رو حذف کنم 2چطوری از افکت های هالیوود اف ایکس توی ادیوس استفاده کنم؟؟

منظورتون رو از سوال به طور دقیق متوجه نشدم
اینکه اگه منظورتون از یه فیلمی باشه که بخواین پس زمینه ای از سوژه رو برداری وبه جاش یه چیز دیگه ای بزاری مسلما با ادیوس خیلی سخت و یا ناممکنه ،
در واقع اگه ساختار کلی پس زمینه رو از از سوژه میخاین بردارین نیاز به نرم افزارهای دیگه ای هست در فرض مثال افتر افکت ویا نیوک که در عوض کردن پس زمینه تخصص دارند
عوض کردن پس زمینه حالا به دلایلی باید پشت پرده سبز باشه و اون back که مدنظرتون هست رو قرار بدید ویا اگه پرده سبز ندارید باید عمل روتوسکوپی رو انجام بدید که بهر حال از عهده کسی نمیاد که باید تخصص خاص خودشو داشته باشی
امیدوارم منظورتون این چیزهایی که گفتم باشه
یاعلی

mnh40

Well-Known Member
1 سلام بچه ها میخوام ببینم چطور میشه توس ادیوس پس زمینه رو حذف کنم 2چطوری از افکت های هالیوود اف ایکس توی ادیوس استفاده کنم؟؟

بدرود

برای حذف پس زمینه باید از پرده سبز یا آبی استفاده کنی موقع فیلمبرداری ولی اگه یه فیلمی دارید و میخوایید پس زمینه اونو عوض کنید باید بگم کار خیلی سخت و وقت گیریه و پس از انجام این کارا بازم کارتون تمیز در نمیاد اولیش اینه که تو ادیوس بشینی فریم به فریم ماسک کنی یا اینکه این فیلمتون رو به فریم فریم بصورت عکس در بیارید و تو فتوشاپ پس زمینه رو حذف کنید که بازم کار وقت گیریه

در جواب سوال دومتون هم باید بگم که هالیوود اف ایکس پلاگین پریمیر هست ولی من تو اینترنت دیدم که برای ادیوس هم برای فروش گذاشتن ولی من خودم استفاده نکردم و مطمئن نیستم که اصلا تو ادیوس بیاد ولی یه جایی خوندم که نوشته بود برای نصب پلاگین های هالیوود اف ایکس اول پلاگین بوریس رد رو نصب میکنن بعد پلاگین هالیوود رو نصب میکنن که بعد از نصب پلاگین های هالیوود رو تو بوریس رد استفاده میکنی ولی بازم میگم من خودم امتحان نکردم

فقط یه چیزی رو موندم که این همه پلاگین برای ادیوس هست که خیلی بهتر از پلاگین های هالیووده ولی نمیدونم چه گیریه همه دنبالشن ....:-?

موفق باشی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا