طريقه نصب phpBB

swi

Member
با سلام

من روی لیکوس فضا گرفتم و حالا میخوام فایل ها رو آپلود کنم . سوالم اینه که اول باید فایل های فارسی رو روی کامپیوتر خودم از حالت زیپ خارج و در مسیر های گفته شده کپی کنم یا اول فایل های phpbb را آپلود و بعد فایل های فارسی را آپلود کنم یا اصلا فرقی نمیکنه . بعدش هم من اگه به طور مثال فایل ها رو داخل یک دایرکتوری به اسم فرم کپی کنم بعدا برای نصب پی اچ پی باید چه آدرسی را در مرورگر خود بنویسم . راستی اگه لینک دم دست دارید که دقیقا گفته فارسی سازها را باید کجا کپی کنم لطفا لینکش رو بزارید . چون من هر جا میرم میخونم میبینم با هم فرق داره . راستی برای نصب حتما باید فایل instal.php رو به داخل پوشه اصلی یعنی همون پوشه فرم انتقال بدم ؟؟؟؟ منتظرم کمک های بشر دوستانه شما هستم . راستی من همشهری آقا مجید هستم . یعنی منم سبزواری هستم و چاکر همتون 8)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

به بابا پس همشهري هستيم بابا :wink: زود تر ميگفتي :wink: :lol:

آقا يك سري به اين ادرس بزن اگر بازم سوالي داشتي در خدمتيم:
http://help.majidonline.com/phpbb/

مجيد

swi

Member
بابا دمت گرم مجيد جون
آخرشي .بدجور دارم باهات حال ميكنم . تو هيچ جا به اين سرعت جوابمو نگرفته بودم . اما آقا مجيد اين قسمت تنظيمات كه تو مقاله هست مثل تنظيمات زبان هاي انجمن و غيره رو كجا بايد انجام بدم همون موقع نصب يا توي خود ليكوس . ديگه ببخشيد كه اين قدر منگيم ما . آخه من هنوز تازه 16 سالم شده و اندازه شما تجربيات ندارم :oops: . راستي يه چيز ديگه . جايي لينوكس بدجوري تو انجمن ها خاليه

swi

Member
با سلام مجدد
آقا سوال قبلي رو فهميدم . الان فايل ها رو آپلود كردم و صفحه نصب فارسي هم اومد ولي نصب نميشد . بعد فهميدم اول بايد ديتا بيس رو بسازم ولي جاي هاست هر چي ميزارم اشتباه ميگيره . فضا هم توي ليكوس گرفتم . خواهش ميكنم همين چهارتا فيلد رو بگيد دقيقا چي بنويسم . منتظرم

swi

Member
آقا ديتابيس رو هم ساختم . برنامه هم نصب شد . با موفقيت و اون دو تا پوشه اضافي رو هم پاك كردم ولي وقتي صفحه رو ريفرش مي كنم اين ارور رو ميده

phpBB : Critical Error

Could not open subSilver template config file

DEBUG MODE

Line : 288
File : /data/members/free/tripod/uk/f/a/r/faragi/htdocs/forum/includes/functions.php

See ad

Site Catcher can transfer your site to Tripod in 3 clicks Join Lycos Affiliate Programs and earn money from your website

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام آقا

معذرت كه دير شد جوابت..

آقا اين اروري كه ميده بهت به خاطر اينه كه فايل تنظيمات تمپليت subSilver وجود نداره در شاخش..
دليلش هم اينه كه احتمالا شما فايلهاتون كامل آپلود نشده..يك سري به شاخه templates/subSilver بزنيد و با اوني كه توي كامپيوترتون هست مقايسه كنيد ببيند كه همه فايلهاش هستش!؟ احتمالا چند تا از فايلها آپلود نشده

مجد

swi

Member
سلام آقا مجيد
حدست درست بود .چند تا از فايل ها آپلود نشده بود . البته بعد از آپلود باز هم ارور ميده :( ولي ارورش فرق داره . راستي من اون پوشه هاي اينستال و كانتريب رو پاك كردم حالا بايد دوباره باز آپلود كنم يا ديگه لازم نيست . اينم ارورش

phpBB : Critical Error

Could not query config information

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'faragi_uk_db.phpbb_config' doesn't exist

SELECT * FROM phpbb_config

Line : 176
File : /data/members/free/tripod/uk/f/a/r/faragi/htdocs/forum/common.php

See ad

Site Catcher can transfer your site to Tripod in 3 clicks Join Lycos Affiliate Programs and earn money from your website

swi

Member
مثل اينكه اينجا كسي به جز آقا مجيد جوابگو نيست . آقا مجيد پيشنهاد مي كنم مدير هاي انجمن ها رو يه كم فعال تر انتخاب كني . چون من هر جا ميرم به جز خودت و يكي دو نفر ديگه هيچكي جواب نميده . مثل اينكه بقيه :?: البته . ولش كن .

swi

Member
ممنوم . من قبلا آموزش رو از وبلاگتون دانلود كردم . ولي تو اون ارور ها كه توضيح داده نشده . فقط نحوه نصب رو نوشتيد . ولي بازم چاكريم

جدیدترین ارسال ها

بالا