طراحی مسابقه فلش

evt

Member
اینجور که میبینم این مسابقه به خاطر برخی مسائل قابل پیش بینی و رفتار برخی از دوستان ، ممکن است به حاشیه کشیده بشه .
من ترجیح میدم شرکت نکنم . گویا کار زیاد جدی نیست ولی خوشحال میشم کار دوستان را ببینم .
با سلام خدمت شما دوست عزیز
حق با شماست و بنده اشتباه متوجه شده بودم . همین جا از شما عذر خواهی می کنم و امیدوارم بنده را عفو بفرمایید.

موفق و پیروز باشید

از شما هم ممنونم .

آخرین ویرایش:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
امیدوارم هر چه زود تر مدیران عزیز اگه قصد این برگزای مسابقه رو دارن اعلام کنند تا دوستان سراغ حاشیه و.... نروند و درباره مسابقه و دیگر مساله هاش بحث بشه

دوستان من توصیه می کنم اگه میخواهید مسابقه جذابی داشته باشیم هیچ کدم کنار نکشند ، و فقط هدفشون رقابت دوستانه باشه و به این که دیگران چی فکر می کنن کاری نداشته باشن
100 درصد اول و یا آخر شدن در مسابقه هیچ چیز از هیچ کس کم نخواهد کرد....

یه نگاه به تاپیک نظرسنجی و ... دیگر مسابقات بندازید و انقدر.........

موفق و آرام و در صلح و پیروز باشید :wink:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
امیدوارم هر چه زود تر مدیران عزیز اگه قصد این برگزای مسابقه رو دارن اعلام کنند تا دوستان سراغ حاشیه و.... نروند و درباره مسابقه و دیگر مساله هاش بحث بشه

دوستان من توصیه می کنم اگه میخواهید مسابقه جذابی داشته باشیم هیچ کدم کنار نکشند ، و فقط هدفشون رقابت دوستانه باشه و به این که دیگران چی فکر می کنن کاری نداشته باشن
100 درصد اول و یا آخر شدن در مسابقه هیچ چیز از هیچ کس کم نخواهد کرد....

یه نگاه به تاپیک نظرسنجی و ... دیگر مسابقات بندازید و انقدر.........

موفق و آرام و در صلح و پیروز باشید :wink:

من هم با شما موافقم و از آونگ عزیز و کیای عزیز خواهش می کنم حتما یه سری اینجا بزنن و همه چیز رو سر و سامون بدن

موفق باشید

• Like
Reactions: evt

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

محسن جان من از همون اول به اين تاپيك سر ميزدم !!!

والا منتظر درخواست هاي شما بودم ببينم كي نظرش چيه !!!

اينجور كه ميبينم اين تاپيك به جايي نميرسه و بهتره بسته بشه !

موفق باشيد

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام دوست من

محسن جان من از همون اول به اين تاپيك سر ميزدم !!!

والا منتظر درخواست هاي شما بودم ببينم كي نظرش چيه !!!

اينجور كه ميبينم اين تاپيك به جايي نميرسه و بهتره بسته بشه !

موفق باشيد

هر جور صلاح می دونید ولی به نظر من تا همین جا هم نظر کلیه بچه ها مشخص شده و شما می تونید تصمیم بگیرید در مورد بسته شدن من با شما موافق هستم چون زمان زیادی داره از این تاپیک می گذره

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا