طراحی قالب html

itlor

Member
راستی فک کنم منظورتو گرفتم شاید
منظورت اینه که اون ایدیهایی که من تو index.html ساختم و وقتی index.html
را تو دریمویور باز میکنی این ایدی ها رو روی هم نشون می ده؟
در حالی که باید زیر هم ردیف شده باشند

اگه منظورت اینه خوب من اونو بصورت HTML5 نوشتم اگه با Dreamweaver cs6 باز کنی مشکلی نداره چون من اونو با این ورزن ساختم!!

سلام نه همون جوری که میگی باز میشه ولی من برا این سوال از شما پرسیدم که اگه خودم بخوام
دفعه دیگه ای یه قالب دیگه طراحی کنم یاد بگیرم منظورم از اینکه گفتم روی هم یا زیر هم اینه
که آیا اگه بخوام مثلا یکی طراحی کنم با چه html 4 یا html 5 باید مثل قالب شما زیر همدیگه درستشون کنم
من قالب شما رو الگو قرار دادم یا باید برای هر کدوم یه قالب html طراحی کنم و با iframe به صفحه اصلی لینک کنم
راستی یه سوال توی هر قالب باید یک iframe تعریف بشه یا میشه بیشتر هم تعریف کرد.
با تشکر

websaz2012

Member
شما هر چقدر iframe که دوس دارین میتونین توی یک صفحه تعریف کنینچون iframe هم یک تگ html است مثل div که هرچقدر که دوس دارین استفاده کنین.* بزارین یک راهنمایی بهتون بکنم.شما سایتتونو بدون اون صفحه tablet بسازین یعنی hframe رو کلا فراموش کنین و سایتتونو کامل بسازینسپس وقتی تموم شد اونو داخل یک تبلت نشون بدین .یعنی در اصل صفحه اول شما index.html است و اونو بسازین یا صفحات دیگر و وقتی تموم شد اونو داخل یک صفحه دیگر با iframe نشون بدینالبته بهتره که عرض صفحتون باید برابر با عرض صفحه تبلتون که یک تصویر است باشد(index.html)

itlor

Member
با سلام مجدد
ببخشید میخواستم بپرسم چرا وقتی من صفحه رو طراحی میکنم و میخوام اونو داخل مرورگرم تست کنم
وقتی مرورگر صفحه اش کاملا بزرگه قالب رو خوب نشون میده ولی وقتی صفحه مرور گرم رو کوچک میکنم
تمام طراحی روی هم قرار میگیره و به هم میریزه

اینجا اتچ کردم نمونه شو

مشاهده پیوست 111.zip

pezeshkzade

Member
بخاطر اینه که ابعاد عناصر داخل صفحه رو بصورت درست تنظیم نکردید.مثل این که از درصد و پیکسل در جای خودش استفاده نکرده باشید

itlor

Member
پیکسل هام رو درست قرار دادم ولی قضیه این درصد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pezeshkzade

Member
شما میتونید ابعاد عناصر داخل صفحه را بر حسب درصد عنصر پدر مشخص کنید.مثلا 50 در صد عنصر پدر عرض داشته باشه

websaz2012

Member
اشتباهات شما:

1.بهتره هیچ گاه به تگ body عرض و طول ندهید
به جاش میتوانید از یک دیو مادر استفاده کنید .
2.شما یادتون رفته که به دیو مادر خاصیت
CSS Code:

margin:0 auto;

را بدهید

من کدها را صحیح میدم شما ببنید اشکالتون کجاست

[CSSS]body{
background: url(../images/3.jpg) no-repeat;
background-position: center;
margin: 0px;
padding: 0px;
}
#all{
width: 820px;
height: 525px;
margin: 0px auto;
}
.aboute{
background-color: #FFF;
width: 320px;
height: 440px;
border-color: #C3C;
border-radius: 15px;
border-style: solid;
margin: 40px auto 0px;
}[/CSSS]

البته من یک کم تغییرات توش دادم که اگه خواستین تغییر بدین

آخرین ویرایش:

wsdp

New Member
راستی این iframe فک کنم صفحه جداگانه باز کنه درسته ؟ اگه این باشه نه تقریبا چیزی که من میخوام مثل اجکسه
مثل دموی این قالب اگه نگاش کنین شاید بهتر بدونید که چی میگم
http://temphaa.com/Demo/shuffle/index.html#

دوست عزیز اون چیزی رو شما میخواهید من ساخته ام و اگر مایل بودید با من تماس بگیرید تا دمو را ببینید و اگر مایل بودید بدم بهتون
09331934236

آخرین ویرایش:

itlor

Member
داداش اگه دموش رو برام بزاری ممنون میشم

دوست عزیز اون چیزی رو شما میخواهید من ساخته ام و اگر مایل بودید با من تماس بگیرید تا دمو را ببینید و اگر مایل بودید بدم بهتون
09331934236

طراحی سایت با قیمت مناسب (طراحی سایت ارزان قیمت)

شرکت طراحی سایت وبدار مجری پروژه های طراحی سایت های شخصی، شرکتی و پرتال های سازانی و دولتی. همچنین خدمات طراحی سایت ریسپانسیو(واکنش گرا)، طراحی PSD به HTML و طراحی پی اس دی و تبدیل قالب خام به قالب وردپرس و پشتیبانی سایت و بروزرسانی سایت های شما رو هم انجام می دهیم. لطفا سر بزنید به سایت از نمونه کارها دیدن کنید. قیمت های کاری ما هم نسبت به جاهای دیگر بسیار پایینتره.

برای استعلام قیمت طراحی سایت هم از این آدرس می تونید اقدام کنید:
http://webdar.ir/استعلام-قیمت-طراحی-سایت/

برای اطلاعات بیشتر هم می تونید با شماره 09357705065 (مجتبی عشقی) تماس بگیرید.

webdar.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا