طراحی قالب با css

atenaone

Active Member
سلام دوستان عزیز و متخصصان سایت مجید آنلاین

می خوام تو این انجمن طراحی قالب با سی اس س رو برای من اموزش بدین خودم کمو پیش می دانم ولی می خوام از علم شما دوستان و متخصصان هم استفاده کنم

به صور مثال

HTML:
.header{
width:800px;height:600px;background-image:url(Adress Aks);
float:right;
{

HTML:
<dive class = "header"></div>
دوستان طراحی قالب به این روش می خوام

امکانات قالب :
دارای هدر
دارای ساب هدر
دارای منوی آبشاری
دارای اسلاید شو
دارای آخرین اخبار
سه ستونه
دارای موضوعات مطالب و چند جا برای گذاشتن تبلیغات
دارای ساب فوتر
دارای فوتر

دوستان این هارو می خوام تو این انجمن یاد بگیرم ممنون میشم منو راهنمایی کنین

دوستان اگر می خواین کسی رو راهنمایی کنین الان این بهترین جا هست برای کار کردن سی اس اسه ممنون میشم همتون مشارکت داشته باشین

کار خیلی سختی هم نیست فقط یکم وقت و حوصله می خواد ما هم یه چیزی یاد بگیرم

بزرگان می فرمایند ذکات علم در یاد دادن آن است و عاقل ترین فرد آن کسی است که علم دیگران را به علم خود بی افزاید
:rose:

atenaone

Active Member
دوستان گلم یعنی میان شما کسی طراحی قالب بلد نیست بیایید اینجا بجث بشه ما هم استفاده کنیم

itlor

Member
سلام آتنا خانم
والا ماهم کمو بیش بلدیم ولی ماهم خیلی جاها بعضی وقتا تو css3 و html 5 گیر میزنیم ولی کسی نیست کمک کنه انشاالله که کسی بتونه بیاد که وقت بزاره

سلام دوست عزیز مبحث css خیلی پیشرفته است که در یک فروم جدید به صورت ساده و روان آموزش را خواهم گذاشت . با تشکر از شما .

atenaone

Active Member
سلام دوست عزیز Rayansanat تمام آموزش ها میان CSS رو آموزش میدن همش تکراری خواهشن آموزش میزاین در قالب پروژه آموزش بزارین به صورت قدم به قدم

مثلا توضیحاتی که در بالا عرض کردم رو قدم قدم توضیح بدین کد نویسی کنین وگرنه نیایین توضیح بدین header چیه Footer چیه سایزش چیه

اگر آموزش میزارین یه آموزشی بزارین که به درد بخوره وگرنه خودتون رو خسته نکنید اینترنت زیاد از این آموزش ها هست

به طور مثال یه قالب دانشگاهی طراحی کنین با HTML5 و CSS

موفق باشید

داداش itlor ان شالله تو اینجا کار می کنیم و دوستان تجربیاتشان رو در اختیار ما قرار میدن استارتشو من زدم دیگه مونده به شما که بیایین مشارکت کنین چیزی یاد بگیریم

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا