طراحی جدید وب سایت مهرزاد خواجه امیری

rayka

Well-Known Member
با سلام خدمت دوستان عزیز مجید آنلاینی بعد از یک مدت طولانی به دلیل درگیری دوباره تونستم بیام مجید آنلاین
برای این ساعت عکس های آخرین کار انجام شده توسط گروه رایکا رو برای شما قرار میدم وب سایت رسمی مهرزاد خواجه امیری آهنگ ساز و خواننده خوب کشورمون هست که طراحی گرافیگی این وب سایت رو دوست عزیزم محمد ماهر که معرف حضور دوستان هست طراحی کرده و طراحی و کد نویسی این وب سایت هم به عهده خوده بنده بود در ادامه نظر شما دوستان عزیز رو به نما هایی از این وب سایت جلب می کنم

attachment.php

برای مشاهده و آشنایی با عملکرد سایت میتوانید از آدرس .: ویرایش ، سعید :. مدیر تالار بابت درج لینک عذر خواهی میکنم برای آشنایی دوستان قرار داده شده در صورت صلاح دید. حذف کنید پیشاپیش پوزش میطلبم

پیوست ها

• m1.jpg
    m1.jpg
    43.1 کیلوبایت · بازدیدها: 113
  • m2.jpg
    m2.jpg
    73.8 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • m3.jpg
    m3.jpg
    60.6 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش توسط مدیر:

rayka

Well-Known Member
ایشون پسر عموی احسان خواجه امیری عزیز هستند که هر 2 از دوستان خوب ما هستند.

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
خعلی خعلی زیبا کار کردی عزیز جان
رنگ بندی هم خعلی دوست دارم
نکته اول کار فلش ؟
تمپلیت ؟
آخه کلیت ایده و کار خعلی آشنا و تکراری

یه بخش مند در فیس بوک آرآراس خان یا همچین چیزی به کار اضافه کن که به دیواره کار بچسیه
اینطوری جذابیت سایت رو هم زیاد میکنی
و یکم هم آبجکت هارو در راستای کلیت قرار بدی خعلی هم خوبه

rayka

Well-Known Member
خعلی خعلی زیبا کار کردی عزیز جان
رنگ بندی هم خعلی دوست دارم
نکته اول کار فلش ؟
تمپلیت ؟
آخه کلیت ایده و کار خعلی آشنا و تکراری

یه بخش مند در فیس بوک آرآراس خان یا همچین چیزی به کار اضافه کن که به دیواره کار بچسیه
اینطوری جذابیت سایت رو هم زیاد میکنی
و یکم هم آبجکت هارو در راستای کلیت قرار بدی خعلی هم خوبه

ممنون از اظهار نظر شما نخیر کار نه فلش هست و نه تمپلت تمامی طراحی و کد نویسی توسط خودمون انجام شده نمیدونم شما سایت رو دید یا خیر به هر حال طرح تماما اختصاصی هست و با html css jqurey ajax طراحی شده در اون موردی م کع فرمدید متوجه شدم نشدم این کار با کلیک روی لینک ها موقعیت صفحه تغیر میکنه و جابجایی های نا منظم داریم در مورد تکراری بودن هم این اطمیان رو به شما میدم کار از پایه طراحی شده نگاهی به سورس کار بندازید از نام گذاری id , class ها متوجه این موضوع میشید. در مورد من در قیسبوک این چیزهایی که کفتید هم داره دوست عزیز در صفحات بعد موجود هست خواستید سایت رو ببنید متونید اسم صاحب اثر رو توی گوگل سرچ کنید.

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
آرشام

ممنون از اظهار نظر شما نخیر کار نه فلش هست و نه تمپلت تمامی طراحی و کد نویسی توسط خودمون انجام شده نمیدونم شما سایت رو دید یا خیر به هر حال طرح تماما اختصاصی هست و با html css jqurey ajax طراحی شده در اون موردی م کع فرمدید متوجه شدم نشدم این کار با کلیک روی لینک ها موقعیت صفحه تغیر میکنه و جابجایی های نا منظم داریم در مورد تکراری بودن هم این اطمیان رو به شما میدم کار از پایه طراحی شده نگاهی به سورس کار بندازید از نام گذاری id , class ها متوجه این موضوع میشید. در مورد من در قیسبوک این چیزهایی که کفتید هم داره دوست عزیز در صفحات بعد موجود هست خواستید سایت رو ببنید متونید اسم صاحب اثر رو توی گوگل سرچ کنید.

یازم خسته نباشی
این سعید که نمیزاره ما لینک کارو ببینیم
مثه عقاب کافی لینک ببینه ویرایش میکنه :دی
منم از روی تصویر در ورد کار شما نظر دادم

از روی عکس خعلی خعلی شبیه سری جدید تمپلیت های مانستر بود ، خعلی .
پس کلا قضیه یه چیز دیگس . اوکی خسته نباشی بازم میگویم به هتان و تیمتان
و از این حرف ها

ijnaraghi

Member
طرح خیلی قشتگ و جالبی شده ، عشق من این طرحاست ، از نظر رنگ بندی ، گرافیک و همه چی عالیه ، رایکتا یک دونه باشی ....!

جدیدترین ارسال ها

بالا