صداي پس زمينه و...

Daniz-r

Member
سلام
وقتي تو يه پروژه رو يه دكمه كليك ميكنم يه فايل (مثلا يه فايل scm ) اجرا ميشه اما موسيقي پروژه موقتا قطع ميشه و بعد از بستن فايل scm دوباره شروع ميشه (البته از جاييكه قطع شده بود )
چجوري ميتونم موسيقي زمينه رو در حال اجرا داشته باشم؟

سوال بعديم
كد اجراي يه فايل avi رو ميخواستم (وقتي رو يه دكمه كليك ميشه در ضمن نمي خوام اين فايل رو به cast بيارم)

ممنون

0012

Member
وقتی که میخوای پروژه رو به صورت فایل اجرایی در بیاری(exe) زمان انتخاب فایل پروژه رو دکمه ...Options کلیک کن
که مر بوط به تنظیمات فایل خروجی هست.گزینه Animate in Background رو علامت دار کن.
--
( " baOpenFile("c:\AVSEQ08.MPG", "normal
قبلش باید Buddy Api Xtra رو داشته باشی
ولی بهتره با دایرکت مدیا خودت براش کنترل و.... درست کنی

Daniz-r

Member
من تو دايركتور تازه كارم . اگه ميشه بيشتر برام توضيح بدين. در ضمن فايلهاي من Avi هستن و دايركتورمم Mx هستش.
اون كدرو هم كه بالا نوشتيد وارد كردم ولي فايل منو اجرا نكرد openFile("t.avi","normal")l
در ضمن من اون xtra رو تو ليست Xtraها نديدم.
اگه ميشه يه روش كه فايل رو مستقيما اجرا كنه و نياز به Xtra نداشته باشه توضيح بدين .
ممنون

آخرین ویرایش:

0012

Member
اگه خواستی امیلت رو بده تا Buddy Api رو برات بفرستم .چون نه تنها برای این کار بلکه برای همه کارهات بدردت میخوره. در مورد فایل avi که گفتی فرقی نمیکنه هر فایلی که بهش بدی اجرا میکنه
دایرکت مدیا هم یه اکسترا خیلی توپه که میشه باش واسه فایل های تصویری دکمه های کنترلی ساخت یه چیزی تو مایه های مدیا پلیر درمیاد خیلی امکانات زیادی داره و کار کردن با هاش خیلی ساده است.
-------------------------
ولی به نظر من راه خوبی رو برای اجرای فایل های تصویریت انتخاب نکردی چون اگه روی سیستم کاربر هیچ گونه برنامه
پخش فایل های تصویری نباشه کارت با مشکل مواجه میشه.

Daniz-r

Member
يه مسئله ديگه
من اين بعضي از اين فايلهارو با camtasia درست كردم . با پلير خودش راحت اجرا ميشه . تنظيماتيم براي پليرش هست .
مثلا" camplay /f "r.avi فايل r.avi رو fullscreen نمايش ميده .ميشه تو ويندوز يه فايل مثلا bat درست كرد و با فايل avi مورد نظرو اجرا كرد ولي تو دايركتور وقتي با open _movie.pathميخوام اينكارو بكنم مثلا اين كدرو وارد ميكنم
"open _movie.path & "r.avi with "camplay /f يا
"open _movie.path & "r.avi /f " with "camplay
كد اول كه اصلا اجرا نميشه و كد دوم هم فقط پلير رو اجرا ميكنه و فايل avi اجرا نميشه . فايلهاي bat رو هم نميشه استفاده كرد .
اگه ميشه راهنمائيم كنيد . البته وقتي فايل رو به cast ميارو و مستقيما رو stage ميزارم مشكلي پيش نمياد و فايل به راحتي اجرا ميشه و اگه بخوام با مديا پلير هم اجرا بشه بايد يه فايل بنام tcss.exe رو اجرا كنم تا مديا پلير فرمت اين فايلو بشناسه ولي ميخوام اگه بشه با پلير خودش اين كارو بكنم .
ممنون

0012

Member
424

on mouseUp me
open the applicationPath &"00.txt " , the applicationPath &"wordpad.exe"
end
با اين دستور ميشه هيچ نيازي به فايل هاي بت و اين جور چيز ها نيست
ولي مثل اينكه اينجا يكم دستورش بهم ريخته ببرش به دايركتور درست ميشه
اگر مشكلي داشتي بگو

Daniz-r

Member
با اين دستور ميشه فايلهاي avi رو با پلير خودشون باز كرد؟(مثالي كه با نوشتمو ببين)

hadi-salahi

New Member
سلام آقاي 0012.
اگه ميشه اون اكسترا ها رو هم براي من بفرست.
خيلي ممنون ميشم.
ان شاءا.. جبران مي كنيم.
هادي..................................

جدیدترین ارسال ها

بالا